BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nightraider Dro chyba jednak bardziej widzi w środku ale zobaczymy
3
@Nightraider @LinekMichal dajmy mu cały sezon, narazie mało kto gra dobrze. Też trzeba patrzeć że na rynku lepszych opcji w tej cenie raczej nie będzie
@korwin345 on nie bedzie kosztował 40 mln tylko absolutnie minimum 60mln. Lepiej i taniej wyjdzie przedłużyć Lewego bo obaj i tak byliby zmiennikami za rok
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Isak za 150mln a jakiś Woltemade za prawie 100mln do Newcastle. Wogóle sie nie nastawiam na nową ,,9" za rok bo ceny są windowane w kosmos. Wykupić Rashforda wrazie i przedłużyć Lewego, priorytetem powinien być mocny ŚO za rok
18
Fatalny mecz poprostu, a wystarczyło żeby Olmo trafił tą setkę albo Raphinha wystawił setkę Ferranowi
13
Uratował nam ten jeden punkt, kosmiczny mecz w jego wykonaniu. Nareszcie mamy topowego bramkarza
1
W końcu topowy bramkarz
0
@Laminedependencia jeden narazie trafił i to też mocno niepewnie. Nie powinien ich narazie wykonywać, Raphinha był wyznaczony ale go widać przekonał żeby oddał piłkę
3
Murawa tragiczna, var nie działa, trybuny źle ustawione i nie ma naszych kibiców... przecież to jest cyrk żeby liga na takie coś pozwalała
1
@blakkudium dalej mam nadzieję że odejdzie za dobre pieniądze, ale jak nie potrafią oferty to niech palą wrotki
7
Dobrze że Cubarsi na ławce, słaba forma od dłuższego czasu więc przyda się mały reset
0
@Nightraider tyle że oferty jakie wpływały były skrajnie niekorzystne dla nas
0
@Starrk nas nawet za darmo by nie było stać raczej
2
@Starrk on ma umowe do 2034r.
1
@Pedri16Future to by musiało być 100% że odejdzie bo byłby wrazie potem duży kwas. Narazie wiemy tyle że coś jest na rzeczy a nie że napewno odejdzie
18
Wstydu nie mają
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider
1
@blakkudium ta pierwsza oficjalna oferta już któryś raz pada xd, ale dopiero teraz z poważnego źródła. Trzeba negocjować
2
@blakkudium mam nadzieję że odejdzie mimo że go lubie. To jest idealna okazja do zarobku a ta pozycja jest bardzo dobrze obstawiona
2
@Eto'o9 R10 to bez wpływu bo kompletnie inne profile
1
@blakkudium już ciśnienie na wieczór podniesione
1
@Rifek niezły fikołek xd
0
@Faro ta napewno
3
@partymaker tylko zanim Tunkara wejdzie to tam już może przebić się Toni, Dro albo Guille którzy też mają bardzo duże talenty, nie tak duże jak Tunkara bo to jednak talent generacyjny
3
@partymaker tak ale przy okazji to najlepiej obstawiona pozycja w zespole, niżej też nie bo Pedri nie do ruszenia. Zostaje te LS albo fałszywa ,,9"
3
@TAN kontuzja
2
@ViscaBarca123 na jakiej pozycji go widzisz w obecnym systemie pierwszego zespołu? Wiem że może grać na kilku jak napisałeś ale jaka będzie ta docelowa pozycja?
29
I zaraz powiedzą że to spełnia wymagania xd, w takich sytuacjach szukasz innego stadionu albo walkower za to że nie potrafisz nawet murawy przygotować. Dla nas to duży problem bo my będziemy większość meczu przy piłce
6
No i super, nam mogą zaoferować więcej a Ferminowi większa rolę w zespole co go może skusić
0
@ShawnC jeden random podał te 5mln, nikt poważny tego nie potwierdził. Aha czyli jakby kupili placka z niska pensja który sie do rotacji nie nadaje a co dopiero jakby przy kontuzjach miał grać w pierwszym składzie to byś był zadowolony?
Weź się chłopie nie ośmieszaj, już tu masz wyjaśnione. Widzę że nawet nie wiesz jakich mamy zawodników w kadrze.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15996088#comment-15996088
To nie fifa że masz jeden skład i kupujesz szrot na ławkę żeby nie stękali o minuty
1
@APTAPT Virgill to nie wychowanek, nie pojechał nawet na presezon to nie było sensu go trzymać