Azi

1

@Szymemdymek Messi

Azi

0

@SelloutCrowd gościa który łamie się od samego patrzenia na niego chcesz postawić na dwóch albo i 3 stoperów któryż tylko szukają okazji jak uszkodzić rywala? Brzmi jak plan!

Azi

2

@brd42 zazwyczaj jest tak że strata zawodnika oznacza kontrę dla rywala. Odkryłem ameryke kolego XD

Azi

1

Niewykorzystana jak zawsze się mści

Azi

1

@sevs ja idę spać.

Azi

4

@mekston Haas to chyba w F3 powinien jeździć bo odstaje straszliwe

Azi

0

@mekston dokładnie. Ale i tak młodziak pojechał lepiej od niego pomimo tego że skończył niżej i karę zaliczył

Azi

2

Russell nic nie zrobił cały wyścig a kończy na pudle.

Azi

0

W sumie to szacunek dla Piastriego że ogarnął pomimo tego że już go skreślili a nawet 2 pkt zdobył.

Azi

1

@mekston młodzik jest kapitalny. Świetnie dał radę

Azi

0

@mekston tak. Ale on z 6 startował więc miał łatwiej

Azi

0

Stroll i Hulk najwięksi zwycięzcy tych warunków

Azi

1

Haas ostro trolluje

Azi

1

Wreszcie porządny Aston Martin na czele stawki :D

Azi

0

Na tej tarce tył mu zarzuciło?

Azi

0

@Eklerek mnie się podoba. Mam dość oglądania RB na czele a drugiego na końcu albo na bandzie

Azi

1

Russell nie może dogonić kulawego Maxa. Czemu mnie to nie dziwi? ;)

Azi

0

Wygląda to jakby pół amatorów pościągali do F1. Ależ warunki w Australii

Azi

0

@FcPortoFan1999 a oni nie mają 0 za 3 ostatnie sezony? To powinni być bardzo nisko

Azi

1

Jest bez szans!

Azi

1

@Sysia11 da radę!

Azi

0

@negreanu smuteczek

Azi

0

@Prorokk typie ja poza meczami Barcelony to tv nie włączam. Dawno takich głupot nie czytałem. Serio nie umiesz napisać aboslutnie nic mądrego? XD

Nauczyli Cię jakiś durnych sloganów i jak trafiasz na kogoś mądrego to masz poważny error w mózgu. I pewnie nawet nie widzisz w tym problemu XD

Azi

0

@Prorokk nic Cię nie interesuje za to założyli Ci chomonto i tresują. Brawo Ty. A jeszcze idiotyczne teksty innym rzucasz

Azi

0

@Prorokk jak nie miałeś pojęcia co się dzieje u sąsiadów to współczuję. Ale nie licz że inni ludzie są równie ułomni

Azi

0

@Prorokk aaaa rzeczywiście doskonale usprawnienie ruskich. Takie kapcanskie. Brawo chłopie. Żałosne

Azi

11

@Comentateiro real przegrywa z Atletico w LM ale za to AM przegrywa z Barceloną i w LM i w LL. Bierzemy w ciemno ;)

Azi

0

@Damiain w każdym sezonie takie akcje się sprawdzają. Problem jest zwykle taki że rywal nie popełnia wielbłądów w pressingu i wyprowadzenie takich akcji jest praktycznie niemożliwe

Azi

2

@RosjaninBut ja się zgadzam. Prezesi banków nie mogą zarabiać średniego szczebla krajowej. Pracownicy średniego szczebla minimalnej. A zarząd nie jest od tego żeby ponosić odpowiedzialność za swoje decyzje.

Azi

0

@Prorokk akurat ziemia Ukrainy nie jest bogatsza. Ale mniejsza o to.

Czyli jak ruscy uznają że surowce pod twoim domem są ciekawe to mają prawo sobie przyjść, zamordować cię i zabrać sobie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?