Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Szymemdymek Messi
0
@SelloutCrowd gościa który łamie się od samego patrzenia na niego chcesz postawić na dwóch albo i 3 stoperów któryż tylko szukają okazji jak uszkodzić rywala? Brzmi jak plan!
2
@brd42 zazwyczaj jest tak że strata zawodnika oznacza kontrę dla rywala. Odkryłem ameryke kolego XD
1
Niewykorzystana jak zawsze się mści
1
@sevs ja idę spać.
4
@mekston Haas to chyba w F3 powinien jeździć bo odstaje straszliwe
0
@mekston dokładnie. Ale i tak młodziak pojechał lepiej od niego pomimo tego że skończył niżej i karę zaliczył
2
Russell nic nie zrobił cały wyścig a kończy na pudle.
0
W sumie to szacunek dla Piastriego że ogarnął pomimo tego że już go skreślili a nawet 2 pkt zdobył.
1
@mekston młodzik jest kapitalny. Świetnie dał radę
0
@mekston tak. Ale on z 6 startował więc miał łatwiej
0
Stroll i Hulk najwięksi zwycięzcy tych warunków
1
Haas ostro trolluje
1
Wreszcie porządny Aston Martin na czele stawki :D
0
Na tej tarce tył mu zarzuciło?
0
@Eklerek mnie się podoba. Mam dość oglądania RB na czele a drugiego na końcu albo na bandzie
1
Russell nie może dogonić kulawego Maxa. Czemu mnie to nie dziwi? ;)
0
Wygląda to jakby pół amatorów pościągali do F1. Ależ warunki w Australii
0
@FcPortoFan1999 a oni nie mają 0 za 3 ostatnie sezony? To powinni być bardzo nisko
1
Jest bez szans!
1
@Sysia11 da radę!
0
@negreanu smuteczek
0
@Prorokk typie ja poza meczami Barcelony to tv nie włączam. Dawno takich głupot nie czytałem. Serio nie umiesz napisać aboslutnie nic mądrego? XD
Nauczyli Cię jakiś durnych sloganów i jak trafiasz na kogoś mądrego to masz poważny error w mózgu. I pewnie nawet nie widzisz w tym problemu XD
0
@Prorokk nic Cię nie interesuje za to założyli Ci chomonto i tresują. Brawo Ty. A jeszcze idiotyczne teksty innym rzucasz
0
@Prorokk jak nie miałeś pojęcia co się dzieje u sąsiadów to współczuję. Ale nie licz że inni ludzie są równie ułomni
0
@Prorokk aaaa rzeczywiście doskonale usprawnienie ruskich. Takie kapcanskie. Brawo chłopie. Żałosne
11
@Comentateiro real przegrywa z Atletico w LM ale za to AM przegrywa z Barceloną i w LM i w LL. Bierzemy w ciemno ;)
0
@Damiain w każdym sezonie takie akcje się sprawdzają. Problem jest zwykle taki że rywal nie popełnia wielbłądów w pressingu i wyprowadzenie takich akcji jest praktycznie niemożliwe
2
@RosjaninBut ja się zgadzam. Prezesi banków nie mogą zarabiać średniego szczebla krajowej. Pracownicy średniego szczebla minimalnej. A zarząd nie jest od tego żeby ponosić odpowiedzialność za swoje decyzje.
0
@Prorokk akurat ziemia Ukrainy nie jest bogatsza. Ale mniejsza o to.
Czyli jak ruscy uznają że surowce pod twoim domem są ciekawe to mają prawo sobie przyjść, zamordować cię i zabrać sobie?