Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@comtedurgell po co? Zwyczajnie nie uzna bramki XD
0
Jeżeli przez ten punkt Espanyol się utrzyma to będę zły :(
2
@Kapitan hawk Wiesz co jest w tym śmiesznego? Że jak wstawisz w to miejsce Czaskowskiego albo któregokolwiek innego kandydata, to będzie to tak samo śmieszne
3
@Sulimo nie ma zasady że kierowca BMW jest debilem
ale jest zasada że debil będzie jeździł właśnie BMW
0
@Darek_Maruszczak gorzej że arbitrzy w Hiszpanii są po prostu bardzo słabi a ich decyzje są często od czapy
0
Najgorszy z najgorszych. Nieźle
0
@SkN podejrzewam jakieś naderwanie mięśnia
0
@BezglutenowyPedri nie
1
Ależ mało brakowało!
Takiego Torresa to aż chce się oglądać :)
1
@Safrani to może zacznijmy od zmiany praw które krzywdzą masowo a nie jednostkowo.
2
@fart u mnie jest to samo. I teraz wpis nie działa jak notatnik tylko kopiując treść wkleja w innej czcionce.
1
@mmaciass myslisz że większość gwałcicieli zostawia swój materiał żeby łatwiej dało się ich złapać? Ja wiem że jak ktoś gwałci to za mądry to nie jest ale bez przesady.
1
@fart ta na pewno nie zagłosują. Bo w demokracji ludzie słuchają co bredzi jakiś polityk a nie głosują "bo tak". Szczególnie kobiety ze swoją "logiką" przy głosowaniu.
4
@Comentateiro "Nie wypowiadałem się o Mentzenie długimi tygodniami"
A wiesz że z ciekawości wszedłem przejrzeć historię twoich wpisów. Dużo tych wpisów o memtzenie w ostatnich dniach. Faktycznie jednak między 21 a 24 marca nie było ani jednego. Ależ się te "tygodnie" ciągnęły XD
0
@FcPortoFan1999 to niewiele lepsza opcja ;)
https://cdn.kobo.com/book-images/452bcb11-984d-415a-b318-189365d0797c/1200/1200/False/benito-mussolini-10.jpg
14
@capricornusjrk tak chce wymienić gościa na nowy model. Niekoniecznie lepszy a zwykle nawet gorszy. Baby tak mają. Jak kolesiowi poderwiesz dziewczynę to pamiętaj o dwóch sprawach:
1. paradoksalnie zrobiłeś mu przysługę, bo skoro ona robi takie akcje to nie jest wiele warta i lepiej wcześniej to skończyć niż później
2. ty jesteś następny w kolejce, więc zwyczajnie przyzwyczaj się do myśli że za parę miesięcy to Ciebie kopnie w jaja. Ćwicz przez ten czas żeby w tym dniu wypaść tak:
0
@FcPortoFan1999 mam nadzieję że z tyłu głowy ma 1939
1
Ferrari i ich grande strategia
https://i.imgflip.com/9ocdpg.jpg
1
@Bykunn a mało brakło żeby dostał za free drugie miejsce. W czepku urodziny. Jego arcy przeciętność jest na podium. Znowu
1
@mekston moim zdaniem zdecydowanie tak. Warto dodać z której pozycji ruszał
1
@Bykunn ja się zastanawiam czy stan hamulców to wina Lando że je zamęczał w końcówce czy uratował właśnie że cisnął i miał co stracić na koniec
2
Na ostatnie 5 pozycji 3 zajmują kierowcy RB
0
Bearman na kierowcę dnia zdecydowanie
2
Zabawnie to wygląda jak w połowie wyścigu typ na szarym końcu stawki ma najszybsze okrążenie :D
0
Lawson dziś kończy karierę w RB czy dadzą mu jeszcze jeden wyścig?
0
Wygląda na to że Alpine ma jeszcze gorszy bolid od Haasa
0
Stroll jedyne co robi to irytuje innych kierowców
0
@mekston nie zmienili mu tego skrzydła?
2
Lando już dwa razy objechał Jerzego :D
0
Szczur stracił pozycję na tej wymianie opon