Azi

3

@comtedurgell po co? Zwyczajnie nie uzna bramki XD

Azi

0

Jeżeli przez ten punkt Espanyol się utrzyma to będę zły :(

Azi

2

@Kapitan hawk Wiesz co jest w tym śmiesznego? Że jak wstawisz w to miejsce Czaskowskiego albo któregokolwiek innego kandydata, to będzie to tak samo śmieszne

Azi

3

@Sulimo nie ma zasady że kierowca BMW jest debilem

ale jest zasada że debil będzie jeździł właśnie BMW

Azi

0

@Darek_Maruszczak gorzej że arbitrzy w Hiszpanii są po prostu bardzo słabi a ich decyzje są często od czapy

Azi

0

Najgorszy z najgorszych. Nieźle

Azi

0

@SkN podejrzewam jakieś naderwanie mięśnia

Azi

0

Azi

1

Ależ mało brakowało!

Takiego Torresa to aż chce się oglądać :)

Azi

1

@Safrani to może zacznijmy od zmiany praw które krzywdzą masowo a nie jednostkowo.

Azi

2

@fart u mnie jest to samo. I teraz wpis nie działa jak notatnik tylko kopiując treść wkleja w innej czcionce.

Azi

1

@mmaciass myslisz że większość gwałcicieli zostawia swój materiał żeby łatwiej dało się ich złapać? Ja wiem że jak ktoś gwałci to za mądry to nie jest ale bez przesady.

Azi

1

@fart ta na pewno nie zagłosują. Bo w demokracji ludzie słuchają co bredzi jakiś polityk a nie głosują "bo tak". Szczególnie kobiety ze swoją "logiką" przy głosowaniu.

Azi

4

@Comentateiro "Nie wypowiadałem się o Mentzenie długimi tygodniami"

A wiesz że z ciekawości wszedłem przejrzeć historię twoich wpisów. Dużo tych wpisów o memtzenie w ostatnich dniach. Faktycznie jednak między 21 a 24 marca nie było ani jednego. Ależ się te "tygodnie" ciągnęły XD

Azi

14

@capricornusjrk tak chce wymienić gościa na nowy model. Niekoniecznie lepszy a zwykle nawet gorszy. Baby tak mają. Jak kolesiowi poderwiesz dziewczynę to pamiętaj o dwóch sprawach:
1. paradoksalnie zrobiłeś mu przysługę, bo skoro ona robi takie akcje to nie jest wiele warta i lepiej wcześniej to skończyć niż później
2. ty jesteś następny w kolejce, więc zwyczajnie przyzwyczaj się do myśli że za parę miesięcy to Ciebie kopnie w jaja. Ćwicz przez ten czas żeby w tym dniu wypaść tak:


Azi

0

@FcPortoFan1999 mam nadzieję że z tyłu głowy ma 1939

Azi

1

Ferrari i ich grande strategia
https://i.imgflip.com/9ocdpg.jpg

Azi

1

@Bykunn a mało brakło żeby dostał za free drugie miejsce. W czepku urodziny. Jego arcy przeciętność jest na podium. Znowu

Azi

1

@mekston moim zdaniem zdecydowanie tak. Warto dodać z której pozycji ruszał

Azi

1

@Bykunn ja się zastanawiam czy stan hamulców to wina Lando że je zamęczał w końcówce czy uratował właśnie że cisnął i miał co stracić na koniec

Azi

2

Na ostatnie 5 pozycji 3 zajmują kierowcy RB

Azi

0

Bearman na kierowcę dnia zdecydowanie

Azi

2

Zabawnie to wygląda jak w połowie wyścigu typ na szarym końcu stawki ma najszybsze okrążenie :D

Azi

0

Lawson dziś kończy karierę w RB czy dadzą mu jeszcze jeden wyścig?

Azi

0

Wygląda na to że Alpine ma jeszcze gorszy bolid od Haasa

Azi

0

Stroll jedyne co robi to irytuje innych kierowców

Azi

0

@mekston nie zmienili mu tego skrzydła?

Azi

2

Lando już dwa razy objechał Jerzego :D

Azi

0

Szczur stracił pozycję na tej wymianie opon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?