0

@viscaelbarca77 A myślisz, że jeden wysoki zawodnik więcej coś zmieni ?

0

Sorry za double. Nawet jeśli stracimy też bramke na Camp Nou. To gra Barcelona i jest w stanie strzelić 3 bramki nawet dzięki przebłyskom indywidualności.

0

Wiadomo, że to będzie ciężki mecz, ale bez przesady Markus32. 1 stracona bramka na wyjeździe nie przekreśla naszych szans... :D

0

Ja mam nadzieje, że Barca i Real wygrają swoje pojedynki półfinałowe i będziemy mieli szanse odegrać się w finale :). W Monachium 3:0 do przodu i wszystko wraca do normy.

0

Niech to chłopaki utrzymają :D !

0

Niestety mają pecha Ci francuscy lewi obrońcy u nas. Najpierw Thuram, teraz Abidal ;(

0

@Zelek1992
Sugeruje również żeby odszedł tam z Xavim. On przecież też tutaj nie pasuje, jako jedyny nie potrafi zdominować środka pola... I te jego nie celne podania !

Co za bzdura...

0

Ja mam tylko nadzieje, że David da rade pojechać na EURO. Dla niego to na pewno wiele znaczy. Tym bardziej, że na następne może już być za stary.

0

Wydaje mi się, że skoro sztab specjalistów i menadżer domagają się Fabregasa to chyba wiedzą co robią ? Nie rozumiem po co komentarze, że nie musi przechodzić. Skoro pasuje do planu na przyszły sezon no to chyba wiedzą co robią -,-.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?