Sorry za double. Nawet jeśli stracimy też bramke na Camp Nou. To gra Barcelona i jest w stanie strzelić 3 bramki nawet dzięki przebłyskom indywidualności.
Ja mam nadzieje, że Barca i Real wygrają swoje pojedynki półfinałowe i będziemy mieli szanse odegrać się w finale :). W Monachium 3:0 do przodu i wszystko wraca do normy.
Ja mam nadzieje, że Barca i Real wygrają swoje pojedynki półfinałowe i będziemy mieli szanse odegrać się w finale :). W Monachium 3:0 do przodu i wszystko wraca do normy.
Komentarze
0
@viscaelbarca77 A myślisz, że jeden wysoki zawodnik więcej coś zmieni ?
0
Sorry za double. Nawet jeśli stracimy też bramke na Camp Nou. To gra Barcelona i jest w stanie strzelić 3 bramki nawet dzięki przebłyskom indywidualności.
0
Wiadomo, że to będzie ciężki mecz, ale bez przesady Markus32. 1 stracona bramka na wyjeździe nie przekreśla naszych szans... :D
0
Ja mam nadzieje, że Barca i Real wygrają swoje pojedynki półfinałowe i będziemy mieli szanse odegrać się w finale :). W Monachium 3:0 do przodu i wszystko wraca do normy.
0
Niech to chłopaki utrzymają :D !
0
Niestety mają pecha Ci francuscy lewi obrońcy u nas. Najpierw Thuram, teraz Abidal ;(
0
Niech to chłopaki utrzymają :D !
0
Ja mam nadzieje, że Barca i Real wygrają swoje pojedynki półfinałowe i będziemy mieli szanse odegrać się w finale :). W Monachium 3:0 do przodu i wszystko wraca do normy.
0
Ja mam tylko nadzieje, że David da rade pojechać na EURO. Dla niego to na pewno wiele znaczy. Tym bardziej, że na następne może już być za stary.
0
Wiadomo, że to będzie ciężki mecz, ale bez przesady Markus32. 1 stracona bramka na wyjeździe nie przekreśla naszych szans... :D