1

Arahja od Kazika wpada w wasze gusta muzyczne?

3

Mam nadzieję że Messi wejdzie na chociażby 20 minut w meczu z BVB :)

0

Ludziska, macie jakąś piosenkę z którą jesteście emocjonalnie związani? albo po usłyszenia jej pojawiają wam się łzy w oczach? :)

0

Panowie, obejrzę gdzieś Bohemian Rhapsody? macie jakiś link do pobrania bądź obejrzenia online? :)

2

Benzema obecnie jest w top 3 napastników na świecie

0

Panowie jakis kuponik na dziś macie? Bo jakoś nie mam pomysłu

2

@Avada Kedavra czemu żałosny? Każdy ma prawo do swojej opinii :)

0

Miał ktoś z was buty Lacoste? Polecacie?

6

Coldplay - Fix You
Podoba wam się to cudeńko?

1

Cristiano to jednak jest fenomen

1


Coldplay - Fix You,
wpada w wasze gusta? :)

0

Sterling w top 5 na świecie to chyba obecnie jest na pewno.

0

Specjalnie postawiłem kupon na Austrie żeby Polska wygrała :D mam nadzieje ze jakimś cudem się sprawdzi :D

0

Dziś na plus jedynie Fabiański, no i od biedy Krychowiak

0

Krychowiak to nie ten sam zawodnik co 4 lata temu, ale mimo wszystko jest najlepszy z naszych pomocników. Nie świadczy to dobrze o reszcie.

13

@Colon lays papryka :)

1

Jaka jest wasza ulubiona piosenka Queen?

0

@DaPi potwierdzam!

7

W sumie to ja bym był za powrotem Giulyego. Przydałby się na skrzydełko

1

Miałem nadzieje ze dzisiaj ja zewnątrz będzie trochę chłodniej, a tu nadal patelnia.. nic przyjemnego

3

Ten Tavernier zapieprza od obrony do ataku cały czas a wygląda jakby dopiero co wszedl na boisko

9

Przyjechały barany z Warszawy.

0

Okropnie ciężki czas przed Lucho.. zawsze był silny i taki musi zostać. Wyrazy współczucia.

9

@kamilos1214 a cóż Ty od niego dziś chcesz?

0

Ja tam Legii nienawidzę, także wolałbym awans Rangersów.

0

@masq dołączam się

2

Teraz Slavie, pojechałbym na wyjazd

14

Rakieta dał nam bardzo wiele w ostatnich LATACH. Według mnie był najrowniej grającym pomocnikiem w naszej drużynie, rzadko miał wahania formy. Uwielbiam go, i życzę mu wszystkiego dobrego w nowym klubie, jeżeli od nas odejdzie. VAMOS Ivan.

0

@bartoszekkk weź Pan wypluj te słowa

0

Sam chciałbym powrotu Neymara, tylko raczej wtedy nie da rady grać Messim, Neyem, Suarezem i Antkiem w jednym momencie. Więc chyba nie ma dla niego miejsca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?