4

@Davvd MATS zdecydowanie

22

Rany Boskie.. Suarez coś Ty zrobił

2

Roberto zagrał dziś bardzo dobry mecz

4

Nie mogę patrzeć na to co wyrabia nasz lewy obrońca, przecież to jest niepojęte.

0

Cudowny ten Firpo, cudowny

4

Boże kochany.. co ten Firpo wyprawia.

0

Lahoz, Rany Boskie...

0

Wygramy ten mecz :)

0

Środek pola dzisiaj jest niszczony

0

Postawiłem dokładny wynik meczu, 2:1 dla Barcy :) mam nadzieję że tak się skończy :D

0

Vardy to genialny napastnik.

6

@BARCA_FOR_EVER genialna jest ta koszulka Barcy ze zdjęcia :)

0

@Barca_Big_Moment Rany Boskie.. za co Cristiano 4 miejsce?! Multum zawodników było od niego lepszych w tym roku.

1

Ależ fajnie ogląda się Leicester w tym sezonie, oby utrzymali formę do końca sezonu i może jakoś powalczyli o tytuł z Liverpoolem.

0

@Criss18Barca 33% celnych podań?

8

Ja to się boję że jak wróci Pique to znowu będą błędy w obronie..
Według mnie na środku defensywy powinna zagrać francuska para.

2

@Denver długie auto, musiałbyś się przyzwyczaić do tego że nie wszędzie zaparkujesz :D

0

Kurcze, jakoś dzisiaj jestem niesamowicie nakręcony na nasz meczyk, mam nadzieje ze zniszczymy Atleti na ich własnym podwórku :)

0

Nie ma to jak dobry rosołek w niedziele :D

0

@Gaucho ale on już jakiś czas w Liverpoolu nie gra i ze starej formy nici

0

Matko kochana.. ależ bramka De Bruyne!

10

@kolagadawid a czemu Salaha.. a nie Mane? :)

0

Polecacie jakiś fajny męski zegarek? do tysiaka :D

0

Gramy dziś naprawdę fajnie

55

Francuska para stoperów chyba powinna zostać podstawowa do końca sezonu.

0

Kapitalnie gramy !

0

@Tiisso to niech się zacznie dobrze prowadzić

1

Przykro mi ale jego czas w tym klubie się skończył.

1

Super Dembele, super.

0

Pierwsze 10 minut niezłe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?