Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PIWOSZ89 RedBull Salzburg, RedBull Lipsk, RedBull New York, RedBull Bragantino.
1
@PIWOSZ89 Przecież Klopp został kilka miesięcy temu dyrektorem sportowym.
57
Casado w okresie kilku miesięcy dał wiecej niż De Jong przez 5 lat. Wszedł chłopak z 3 ligi, pokazał jaja, charakter i zaczął rozdawać karty.
Dla mnie osobiście, materiał na jednego z kapitanów. Szef na boisku i poza nim. Nie bez powodu mówią na niego "Pitbull".
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@VegetaPolska Nie zmienia to tego, że na ten moment zostaliście zweryfikowani, a co do finału Ligi Mistrzów to szanse na taki finał, są tak małe, że to wróżenie z fusów - nic więcej.
16
W końcu ktoś pozamykał im mordy :)
7
@VamosRakieta To prawda. Piłkarzy Realu lubią tylko kibice Realu.
8
Ja mam wrażenie, że aktualne pokolenie piłkarzy Barcelony jest najbardziej Anty-Real w historii. Głównie pewnie przez to, że większość zawodników to wychowankowie, którzy wyssali z mlekiem matki niechęć do Madrytu.
2
@Safrani Juventus w 5 lat wydał z 700 milionów euro na transfery. Pieniądze to oni mają, dlatego jak tak bardzo chcą Araujo w zime, to trzeba ich wydoic jak krowe.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@MateS A Inaki nie wypiłby tyle piw co ty.
3
Polska
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Frenkie ostatnio narzekał, że wygrał bardzo mało z Barceloną, a gdy dali mu puchar to udawał obrażonego.
0
@Gall Kolejny raz zmyślasz, nigdy nir wierzyłem w jego poziom sportowy.
3
@arasz1819 Chciałem ciebie zapytać czy nadal uparcie stoisz za De Jongiem i jesteś przekonany, że będzie wartością dodaną w drużynie Flicka? Czy zawodnik, który zaraz będzie miał 28 lat, zarabia jak największa gwiazda a sportowo nic nie daje, powinien zostać w klubie?
0
@VegetaPolska Cały Real gra w kratke, tutaj ewidentnie jest głębszy problem, bo większość piłkarzy nie ma formy.
0
@VegetaPolska Sportowo jest cieniem samego siebie + ma 34 lata. Życzę wam z całego serca, żeby przyszedł do was.
0
@Gall Jedyne o czym pisaliśmy to o tym, że nie powinien podejmować sie operacji, bo jest ryzyko, że dużo później wróci. Zastosował leczenie zapobiegawcze, kontuzja sie nie odnowiła i jest zdrowy, więc zrobił dobrze, a wy go za to wyzywaliscie. Nigdzie nie napisałem, że odpali, nawet sam chciałem żeby odszedł, więc po co sobie zmyślasz?
0
@ACMaldini3 Skąd pewność, że przychodzi?
4
@ACMaldini3 To nic innego, jak marnowanie potencjału zajebistego pomocnika jakim jest Valverde.
1
@Jakchcesz Uwielbiam posty tego chłopa, co mecz, jest tam kopalnia złota :D
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15187498#comment-15187498
0
@Gall Tzn? O co chodzi?
0
@Tasde Mądrego to az miło poczytać.
0
Prawda jest taka, że jak ktoś wczoraj był za Realem to jest zdrajcą narodu Polskiego i antyPolakiem. Tacy kibice niczym nie różnią sie od Tuska czy Kaczyńskiego ^^
15
Ale ty piękny piłkarz jesteś.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@AmigoBlancos Nie słuchałeś ze zrozumieniem.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika