Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aragorn33 Setki tego typu filmów w internecie.
3
Komentarz usunięty
16
@Aragorn33 Przecież zabili kobiete, która spokojnie spała u siebie w mieszkaniu. Jest jeszcze kilka, lub kilkanaście innych ofiar śmiertelnych o których się mówi.
Co to w ogóle za fikołek logiczny, matko boska haha.
0
@Bolton Proszę przedstawić argumenty, które mogą nas przekonać do twojego komentarza.
1
Jaki kurs na to, że Espanyol przegra walkowerem, bo zaczną rzucać przedmiotami w Joana Garcie? Mam jakieś dziwne wrażenie, że jak będą przegrywać, to zrobią wszystko, żeby przerwać mecz.
3
@Kgorecki2500 Bez kitu. Tego chyba się nie da przebić :D
3
Swoją drogą komandosi Amerykańscy przejęli Maduro, jak w jakiej grze na najniższym poziomie łatwości. Bombardowanie, wjazd do domu prezydenta, gdzie był ponoć od lat świetnie strzeżony, zawinęli go w dywan do samolotu, a teraz już pewie są na Florydzie, gdzie odpoczywają w słoneczku, przy dobrym drinku.
0
@Disco_taverna To był transfer do największego rywala pod względem sportowym, marketingowym i finansowym. Espanyol nie jest żadnym rywalem, jedyny argument, że jest z tego samego miasta.
0
@Gall Pod jakim względem Barcelona jest dla nich największym rywalem? Oni w każdej kwestii,są kilka poziomów niżej. Ja rozumiem, gdyby Espanyol był jakimś wielkim klubem, a tak naprawdę - gra u nich to tylko przystanek przed transferem do lepszego klubu. Mam wrażenie, że oni są tylko wkręceni w te derby, a cały świat patrzy na to, jak na kolejny mecz ligowy Barcelony.
6
Kibice Espanyolu zamiast docenić Joana Garcie, że w dużej mierze dzięki jego świetnego formie w poprzednim sezonie, mogą grać w najwyższej klasie rozgrywek. Powinni zrozumiem, że chłopak chce spełniać marzenia i się rozwijać, stąd transfer do jednego z najlepszych klubów w historii, ale jednak to dla nich za dużo i wolą być burakami przed, w trakcie i po meczu.
3
@BillyButcher a to wszystko dla dobra ropy naftowej :D
34
Najlepsi są i tak ci, którzy wierzyli w słowa Trumpa, że zakończy wojnę na Ukrainie w 24 godziny i że za jego prezydentury, nie będzie żadnego konfliktu zbrojnego z innym krajem.
0
@ACMaldini3 ponoć pożar zaczął się od niewinnych pokazów zimnych ogni, ogień złapał część sufitu.
20
Nowy rok, starzy zbrodniarze wojenni.
4
Bar się pali, a ludzie nagrywają telefonami i się cieszą, zamiast uciekać. W jakich my czasach żyjemy, co to są za pokemony.
0
Dlaczego Ratajski gra z jakimś robotem?
3
Oby to nie był taki rok.
0
Życzę wam, żebyście w tym 2026 roku, mieli swój Prime, tak jak Ronaldo w Manchesterze.
0
@Czajka90 Jakiś pewnie zapocony Jacek :D
2
@July_6_BcN I tak każdy dobrze wie, że jesteś facetem, który udaje laske ^^
2
Ciężko być heteroseksualnym w tym momencie.
https://x.com/i/status/2006361223374189005
0
Załóżmy, że jesteście dyrektorem sportowym Barcelony. Co robicie z Robertem? I jakie byłby wasze kolejne ruchy, gdybyście zdecydowali się nie przedłużać z nim kontraktu.
5
Inigo :D
0
@Zbyszard ponoć był pasażerem.
6
A więc się potwierdziło, w wypadku samochodowym w którym brał udział Joshua, zginęło jego dwóch przyjacieli. Jeden był jego trenerem od przygotowania siłowego, a drugi trenerem personalnym, z którym pięściarz współpracował od lat.
3
Koń Trojański na miejscu.
1
Prawdziwy heteroseksualny mężczyzna, nie będzie patrzył jak dwóch "facetów" uprawia seks.
8
Kiedyś mokrym snem był Verratti, teraz jest nim Vitinha.
18
Bardzo inteligentny chłopak.
8
Wydaje się, że to będzie dobry kierunek pod względem rozwoju, dla tak młodego chłopaka.