0

@Aragorn33 Setki tego typu filmów w internecie.


3

Komentarz usunięty

16

@Aragorn33 Przecież zabili kobiete, która spokojnie spała u siebie w mieszkaniu. Jest jeszcze kilka, lub kilkanaście innych ofiar śmiertelnych o których się mówi.

Co to w ogóle za fikołek logiczny, matko boska haha.

0

@Bolton Proszę przedstawić argumenty, które mogą nas przekonać do twojego komentarza.

1

Jaki kurs na to, że Espanyol przegra walkowerem, bo zaczną rzucać przedmiotami w Joana Garcie? Mam jakieś dziwne wrażenie, że jak będą przegrywać, to zrobią wszystko, żeby przerwać mecz.

3

@Kgorecki2500 Bez kitu. Tego chyba się nie da przebić :D

3

Swoją drogą komandosi Amerykańscy przejęli Maduro, jak w jakiej grze na najniższym poziomie łatwości. Bombardowanie, wjazd do domu prezydenta, gdzie był ponoć od lat świetnie strzeżony, zawinęli go w dywan do samolotu, a teraz już pewie są na Florydzie, gdzie odpoczywają w słoneczku, przy dobrym drinku.

0

@Disco_taverna To był transfer do największego rywala pod względem sportowym, marketingowym i finansowym. Espanyol nie jest żadnym rywalem, jedyny argument, że jest z tego samego miasta.

0

@Gall Pod jakim względem Barcelona jest dla nich największym rywalem? Oni w każdej kwestii,są kilka poziomów niżej. Ja rozumiem, gdyby Espanyol był jakimś wielkim klubem, a tak naprawdę - gra u nich to tylko przystanek przed transferem do lepszego klubu. Mam wrażenie, że oni są tylko wkręceni w te derby, a cały świat patrzy na to, jak na kolejny mecz ligowy Barcelony.

6

Kibice Espanyolu zamiast docenić Joana Garcie, że w dużej mierze dzięki jego świetnego formie w poprzednim sezonie, mogą grać w najwyższej klasie rozgrywek. Powinni zrozumiem, że chłopak chce spełniać marzenia i się rozwijać, stąd transfer do jednego z najlepszych klubów w historii, ale jednak to dla nich za dużo i wolą być burakami przed, w trakcie i po meczu.

3

@BillyButcher a to wszystko dla dobra ropy naftowej :D

34

Najlepsi są i tak ci, którzy wierzyli w słowa Trumpa, że zakończy wojnę na Ukrainie w 24 godziny i że za jego prezydentury, nie będzie żadnego konfliktu zbrojnego z innym krajem.

0

@ACMaldini3 ponoć pożar zaczął się od niewinnych pokazów zimnych ogni, ogień złapał część sufitu.


20

Nowy rok, starzy zbrodniarze wojenni.


4

Bar się pali, a ludzie nagrywają telefonami i się cieszą, zamiast uciekać. W jakich my czasach żyjemy, co to są za pokemony.


0

Dlaczego Ratajski gra z jakimś robotem?

3

Oby to nie był taki rok.


0

Życzę wam, żebyście w tym 2026 roku, mieli swój Prime, tak jak Ronaldo w Manchesterze.


0

@Czajka90 Jakiś pewnie zapocony Jacek :D

2

@July_6_BcN I tak każdy dobrze wie, że jesteś facetem, który udaje laske ^^

2

Ciężko być heteroseksualnym w tym momencie.

https://x.com/i/status/2006361223374189005

0

Załóżmy, że jesteście dyrektorem sportowym Barcelony. Co robicie z Robertem? I jakie byłby wasze kolejne ruchy, gdybyście zdecydowali się nie przedłużać z nim kontraktu.


5

Inigo :D


0

@Zbyszard ponoć był pasażerem.

6

A więc się potwierdziło, w wypadku samochodowym w którym brał udział Joshua, zginęło jego dwóch przyjacieli. Jeden był jego trenerem od przygotowania siłowego, a drugi trenerem personalnym, z którym pięściarz współpracował od lat.


3

Koń Trojański na miejscu.


1

Prawdziwy heteroseksualny mężczyzna, nie będzie patrzył jak dwóch "facetów" uprawia seks.


8

Kiedyś mokrym snem był Verratti, teraz jest nim Vitinha.


18

Bardzo inteligentny chłopak.


8

Wydaje się, że to będzie dobry kierunek pod względem rozwoju, dla tak młodego chłopaka.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?