0

@Lucyfffer Jaka narracja? Chodzi o fakt, ze jednym wypominasz kolor skóry, a za drugich trzymasz kciuki i nie obchodzi ciebie ich pochodzenie. Nie chce mi sie dyskutować więcej, na tak idiotyczny temat, do którego się doczepiłes tylko dlatego, że są czarni i grają dla np Francji.

7

@barcelonaLM a grał on kiedyś w piłkę, że został trenerem?

2

@blakkudium on pracuje dla Barcelony, że ciągle o nim piszą?

0

@FcPortoFan1999 gorzej jak ktoś próbuje być kontrowersyjny na siłe :D nie jest to fajna cecha u człowieka.

1

@Reviven korzystne warunki, to może być np: możliwość rozłożenia płatności w ratach.

0

@FcPortoFan1999 Wszystkie części Hobbita też są bardzo fajne, a większość osób była negatywnie nastawiona, na ten prequele do Władcy Pierścieni.

4

@Lucyfffer Przecież większości zawodników reprezentancji Francji, też sie w niej urodziło i wychowało. Po prostu ich rodzice wyjechali np z Afryki do Francji.

3

@Lucyfffer W tym samym momencie, będziesz trzymał kciuki np za Yamala, który ma ojca z Maroko a mame z Gwinei, czy Nico Williamsa, którego rodzice uciekli z Ghany do Hiszpanii.

8

0

Co sądzicie o ludziach z dużą nadwagą? Czy według was są leniwi i olewają swoje zdrowie?

0

1

@Kgorecki2500 co robisz na praktykach? :)

9

@Deviler To wy pracujecie dla pieniędzy? Materialisci. Szkoda tylko Lucka, bo to jest w porządku złodziej.

0

@Faro
możesz wytłumaczyć, bo mnie to zaciekawiło.

1

@xvcWinterSoldier ten podobny do Koemana?

2

@Faro W jakim sensie nauczyciel? Czego on miałby nauczyć 16 latka?, który mentalnie jest bardziej dojrzały od Neymara.

2

@FcBarcaVamosMyClub A mi osobiście szkoda reprezentacji Portugalii, że gra tam Ronaldo, który nic nie daje, ale indywidualne osiągnięcia stawia wyżej niz dobro drużyny.

4

@JohnnySilverhand Bić sie chcecie czy co? Skąd pomysł, żeby kogoś szukać po ip?

3

@Never Co masz na myśli, że nie jest naturalem? Ktos zarzucił mu stosowanie sterydów? Maja przecież testy antydopingowe i dla każdego lista zakazanych substancji jest taka sama, więc gdyby stosował cos nielegalnego, to bardzo szybko by wpadł i zostałby zawieszony.

0

@Varkond Ale ja odniosłem sie do tego typu faulu, po którym Pedri został kontuzjowany.

0

@BORO_12 To badania stwierdziły, że czuł sie dobrze i zregenerowany. Gdyby było inaczej to nie zostałby dopuszczony do treningów z drużyną i pojechałby na kilkudniowe wakacje, które skrócił.

0

@BORO_12 Tylko warto wziąć pod uwagę, że sam Pedri odmówił wakacji po Igrzyskach, bo nie czuł się zmęczony i trenerzy byli pod wrażeniem jak szybko potrafił sie zregenerować.

0

@Safrani to można podać też przykład Dembele, który po złapaniu masy mięśniowej, miał zdecydowanie mniej urazów.

2

Swoją drogą, to Messi w ten sam sposób jak Pedri był faulowany kilka razy w miesiącu i nigdy nic mu sie nie stało poważnego. Waszym zdaniem drobna postura i chudziutkie nóżki Pedriego, mają wpływ na ilość urazów?

0

@xvcWinterSoldier Co masz na myśli? :D

0

0

@Hindus Jedzie na Igrzyska Olimpijskie.

2

@ViscaelBarca2007 Ktoś to pisał, że dlatego bo odszedł z Barcelony :D Tylko idiota zostałby w drużynie, gdzieś grał Iniesta-Busquets-Xavi.

2

@tadzik447 Ten brak wakacji w roku szkolnym, zmieni ich w odpowiedzialnych?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?