1

@Janas11224 np Olmo, Gakpo czy Rodri. Mozna też sie zastanowić nad Nico czy Ruizem, którzy też dają bardzo dużo.

5

@Janas11224 W czym Yamal jest najlepszy na turnieju? :D On nawet nie jest najlepszym Hiszpanem na Euro. Ja rozumiem fascynacje 16 latkiem, bo w tym wieku jest niesamowity, ale nie odlatuj.

0

@Roobo Właśnie o to chodzi, że teraz zawodnicy robią z siebie pajaców, żeby rywal dostał upomnienie czy kartke. Kiedyś piłkarze byli zadziorni i charakterni, takie kopnięcie piłką nie robiło na nich wrażenie, bo wiedzieli, że symulują tylko panienki. Brakuje tych czasów, gdzie zawodnicy wkładali głowę, tam, gdzie piłkarze w dzisiejszych czasach nie włożą nogi. Takiego Gaviego ogląda sie znakomicie, to chłopak charakterem wyrwany z lat 90, oby więcej takich a a na boisku nie będzie cyrku, tylko walka o każdy centymetr boiska. Piłka nożna nie jest już sportem kontaktowym, przez to, że wszyscy symulują.

2

Ansu fizycznie wygląda dobrze. Widać, że aktywnie spędził wakacje.


8

Mental po ojcu haha


2

@Don-Corleone Dla Drake'a 300 tysięcy dolarów, to jak dla nas 3 zł. Gdyby Kanada wygrała, to zgarnąłby ponad 3 miliony dolarów, a to już jest spoko kwota. Chłop wstał rano, sprawdził wynik i nawet sie specjalnie nie przejął.

1

@maroon Zawsze były, ale kiedyś zdecydowanie mniej :D W dzisiejszym futbolu, wszyscy symulują.

0

@reloaded Będzie wysoko, dlatego, ze wygrał Lige, Lige Mistrzów i jest w Finale Euro. Było już mnóstwo takich zawodników jednego sezonu, jeśli chodzi o plebiscyt złotej piłki.

0

Mogliby dać złotą piłke Carvajalovi. Zdecydowanie mniejsze zło, niz taki Bellingham czy Vinicius.

9

@szymonekk czy Puyola, który by wstał i przegryzł piłkę zębami :D

9

Teraz żeby zobacz klaunów, nie trzeba iść do cyrku :D Chore jest to, jakie zrobiły sie panienki z piłkarzy.




2

@insp1re Teraz to żeś odleciał.

4

@BulaKG Robbena

0

@La Pulgaa Czemu miałby odejść z reprezentacji, którą dopiero zaczął budować?

1

@Derean Przecież na tej stronie, zawsze tak jest. Gdyby to Ronaldo uciszał Rabiota po tym jak on odniósł sie do niego z szacunkiem i kulturą, to ludzie by pisali, że jest zwykłym bucem, burakiem i szkoda im Rabiota.

0

@FabianekMrozek Busquets w swoim primie, był zdecydowanie lepszy.

1

@Lucyfffer Nic złego, podszedł do Yamala z szacunkiem i kulturą. Dla mnie ten gest Yamala w stronę Rabiota, bardzo dziecinny i niepotrzebny, bo Francuz został o niego zapytany na konferencji i tak naprawdę tylko pochwalił 16 latka, mówiąc, że jest świetnym zawodnikiem, ale w meczu z nimi zrobią wszystko, żeby go zatrzymać i będzie musiał sie bardziej postarać.

2

@takisobiektos Przecież ta Francja jest tragiczna. Piłkarsko nawet nie stała obok Hiszpanii na tym Euro. Wygrał Futbol, więc to jest piękny dzień dla postronnych kibiców na całym świecie.

0

@Faro Przecież Rabiot nie powiedział nic złego, żeby go gasić. Podszedł do Yamala z ogromnym szacunkiem i klasą.

2

Piękne to jest


5

Rodri na boisku to wygląda jak dorosły facet, który gra z dzieciakami. On wygrywa każdą stykową piłkę, w ogóle ich nie trafi i jest zawsze tam, gdzie ona spadnie. Niesamowity jest ten chłop.

5

Moderacja musi przypiąć jakiś komentarz, czemu Cucurella jest wygwizdywany.

0

@Sulimo Moim zdaniem Nico jest lepszy od niego na tym turnieju.

0

Wiele osób mówi, że w piłce nożnej najważniejszy jest ciężki trening. Później widzisz takiego 16 latka, który dostał dar od Boga i nie miał czasu, żeby sie wytrenować do tego stopnia, żeby rywalizować z seniorami. Prawda jest taka, że trzeba urodzić sie z tym czymś, żeby być świetnym piłkarzem. Trening pomoże takiemu zawodnikowi, utrzymać dłużej formę, ale to co ma Yamal nie da sie wytrenować, z tym trzeba sie urodzić. Podobnie było kiedyś z Ronaldinho.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Dankho94isback Szkoda zdrowia, lepiej pograć ze znajomymi na orliku. Jest wielu wariatów w niskich ligach, którzy chcą zrobić krzywdę, a nie grać w piłkę.

1

Żarty, żartami z tego Olmo, ale nie jest on ogórkiem na boisku. Nie ma w tym przypadku, że chce go Bayern, City i Barcelona, bo umiejętności ma ogromne. Bardzo przyjemnie patrzy sie na jego grę na tym turnieju.

1

@Kgorecki2500 Ważne, żeby nie przeszkadzał idiotycznymi zmianami zawodników. W meczu z Niemcami, o mało nie odpadli przez jego głupote.

0

@Sccaner Nie przedłuży sie automatycznie, jest juz zawodnikiem pierwszego zespołu i będzie trzeba mu zapłacić, tyle ile będzie chciał.

1

@Traba727 masz rację, dwa razy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?