Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Przecież to nikt inny, jak świętej pamięci Major.
3
@Aragorn33 Oby tylko nie był problemem Yamala w życiu, jak to było dotychczas. Przebywanie z takim ojcem, może nie być dobrym pomysłem.
12
@Aragorn33 Strasznie dziwny jest ten chłop, od bycia bezdomnym, po alkoholizm i dorywcze prace na budowie. Nie dziwię sie, że mama Yamala go zostawiła i wychowywała go sama, bo taki chłop to jak kula u nogi. Swoją drogą miał niesamowite szczęście w życiu, robiąc takiego syna, który zmienił mu całe życie i wyciągnął go z bagna, będąc jeszcze dzieckiem.
0
@michal26 Miałby złotą piłkę, gdyby wygrali z Argentyną w karnych :D Ten sezon miał tragiczny, jeśli chodzi o puchary.
16
Do czego to doszło, że tacy zawodnicy jak Vinicius, Bellingham czy Carvajal są brani pod uwagę w plebiscycie złotej piłki. Szkoda tylko takich piłkarzy jak, Henry, Iniesta, Xavi, Busquets, Neymar, Suarez, że nie są ciut młodsi i musieli rywalizować z Leo i Cristiano, bo w dzisiejszym futbolu mieliby monopol na złote piłki.
0
@AmigoBlancos Nie przesadzaj, Rodri wygrał Euro, gdzie został zawodnikiem turnieju + Premier League. Będzie bardzo wysoko w klasyfikacji złotej piłki. Top 5 na luzie.
2
@blakkudium Bojan niezły psycholog ^^
4
@Sulimo i taki meczyk na nowym Camp Nou, to by było coś.
1
@A4ron To prawda, gdyby nie Olmo, to Hiszpania odpadłaby z Niemcami. Co chłopak wszedł bez kompleksów za Pedriego to jego, strzelił bramkę a później asystował 119 minucie, zagrywajac idealnie na głowę Merino.
4
@malicinho No to też o to chodzi, że nie ma tylu wybitnych piłkarzy co kiedyś. Co za czym idzie, piłkarsko są dużo gorsi a i tak najlepsi w Europie, to też średnio świadczy o innych reprezentacjach.
0
@John_Doe Dużo ich wymieniłeś, patrząc na fakt, że kadra ma ponad 20 zawodników. Musisz też nauczyć się czytać ze zrozumieniem, co znaczy większość. W tamtej reprezentacji siedział na ławce Xabi Alonso, a ty dajesz Olmo? Cucurella? Za kogo on miałby siedzieć chociaż na ławce?
2
Najlepsze jest to, że większość zawodników aktualnej Hiszpanii, nie siedziałoby nawet na ławce tej Hiszpanii w swoim najlepszym okresie. Niesamowity zjazd zaliczyła piłka reprezentacyjna, patrząc na całokształt turnieju.
0
@Hindus Gakpo też byłby przed Yamalem, gdyby awansowali do finału. Dyskutowaliśmy o tym przed meczem Holandii z Anglią.
19
To nie koniec, trzeba dokończyć robote.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@Zoker Zrobił z dużo gorszym składem Półfinał Euro, przegrywając w karnych z Mistrzami i Finał Ligi Narodów. Więc to wróżenie z fusów, bo osiągnął wynik ponad stan za swojej kadencji.
0
@Domin7777 Został zawodnikiem turnieju, więc z tym brakiem medialnosci bym nie przesadzał. Euro jest ważniejsze od Ligi Mistrzów, a Liga Angielska zdecydowanie lepsza od Hiszpańskiej.
0
@Domin7777 Dlaczego? Wygrał Premier League i Euro.
0
@Hindus Mówiłem ci, że prędzej zawodnikiem turnieju, zostanie Rodri czy Olmo od Yamala, to sie kłóciłes :)
2
Rodri ze złotą piłką, to by była piękna historia.
5
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Cudowne uczucie gdy turniej wygrywa zespół najlepszy piłkarsko, po zwycięstwie Argentyny na Mistrzostwach Świata, dołączyła Hiszpania z Mistrzostwem Europy. Są to zdecydowanie dwie najlepsze reprezentacje na świecie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Zoker gdzie wy to oglądacie, że macie takie opóźnienie? :D
2
Jakieś te emocje, takie przeciętne. Nie przypomina to finału.
1
Popsute dwie bardzo dobre okazje przez Yamala. Jak sie zemści, to chłopak będzie bardzo długo to wspominał.
3
To powinna być bramka, wielka szkoda takich okazji w finale.
0
@BukmacherkaToNieTypy co sądzisz o grze Yamala w drugiej połowie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Michau98 To ja ci współczuję, że patrzysz na ich grę i ci sie podoba. Musisz być kibicem Chelsea albo United i po prostu sie przyzwyczaiłeś.