Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie kupicie nowej koszulki, to nie będzie na transfery ^^
12
Reprezentacja Hiszpanii w Barcelonie :D
13
Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy kupują dostęp do tego typu treści. Oni muszą być chorzy psychicznie, innego wytłumaczenie na to nie ma.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Faro Byczku, chodzi o to, że nie da sie widzieć efektów po tygodniowym treningu. Jak robi fizycznie na tobie wrażenie, to musiał już tak wyglądać wcześniej i treningi Flicka nie mają nic do tego, bo jest w klubie dopiero kilka dni.
2
@mekston Ja to mam wrażenie, że tych nicków w stylu yamalek, yamal w ostatnich czasie były dziesiątki. Co jakiś sie pojawia, to zaraz zostaje zbanowany za multi-konta.
4
@Faro Czyli w tydzień zbudował mase mięśniową? :D
0
@FcPortoFan1999 Ponoć Kuba na tym zdjęciu miał 14, a Janusz lekko ponad 19. Niesamowite, bo wyglądał jak 40 latek.
13
Na zdjęciu młody Kuba Błaszczykowski ze swoim kuzynem Januszem Wojnarowiczem, 6-krotnym medalistą mistrzostw Europy w judo, uczestnikiem Igrzysk Olimpijskich w Pekinie oraz Londynie.
https://zapodaj.net/plik-32dyGcGOjT
Różnica wieku między nimi wynosi... 5,5 roku.
Co ciekawe, kiedy obaj panowie byli u szczytu swoich karier sportowych, potężny fizycznie Wojnarowicz ważył o 100 kilogramów więcej niż Błaszczykowski.
(Usiądź, opowiem ci o piłce)
8
Najlepsza prezentacja w historii piłki nożnej. Niesamowity klimacik.
7
Lamine Yamal o swojej miłości życia:
"Młodzi piłkarze, chodzą na kluby lub imprezują i umawiają się z setkami kobiet i to niszczy ich kariery.
Ja miałem szczęście poznać moją miłość tak szybko i to pomaga mi skupić się w 100% na piłce.
Niektórzy śmieją się z nas, że mamy po 16 lat a zachowujmy się jak bylibyśmy ze sobą co najmniej 10 lat.
Jeśli się na coś deklaruję oddaję się w całości tak samo w miłości jak i w sporcie."
[Meczyki]
2
@Kamiloza91 Grał w juniorach Monaco, bo w seniorach zadebiutował chwilę po 17 urodzinach.
0
@Pedri16Future To też byłoby dziwne. Mogliby dać 17 Yamalowi, bez kombinowania.
2
@Encore Znam mnóstwo takich osób, bardzo często mają tak zwany słomiany zapał. Ciekawe czym to jest spowodowane.
3
Roque nie przekonał Flicka i odejdzie?
2
@Lucyfffer @Rust_Cohle kto tam będzie grał u was?
0
@Sysia11 Liczba gejów w zespole Realu, musi sie zgadzać :D
4
@bartas97 Alemany strasznie zgłupiał, dając mu rosnący kontrakt w takim wieku, bez względu na minuty, osiągnięcia czy forme.
7
@Amidamaru Ale co to zmienia? Musiałeś odwrócić kota ogonem, bo zabolało, czy co? Chodzi o sam fakt, że gada farmazony bez pokrycia.
20
Neymar czyta i sie śmieje.
Florentino Perez:
"Piłkarz, którego chciałem, a nie mogłem sprowadzić do Realu? Podpisałem kontrakt z graczem, jakiego kiedykolwiek chciałem. Powtarzam- z każdym!"
(Marca)
0
@ObiektywnyKibic121 Boże, co to za idiotyczny argument, aż się odechciewa dyskutować.
10
@against_modern_football A jak ktoś przykładowo: nazwie twoją otyłą kobiete grubaską, to sie obrazisz? czy szczerze sie uśmiechniesz i podziękujesz za prawdę? Miej chłopie trochę empatii w sobie, bo strasznie sie czyta te twoje głupoty.
0
@mientusek1407 Śpiewanie tego typu piosenki, miało na celu zwrócenie uwagi na to, że nie są Francuzami, tylko ludźmi z Afryki. Gdzie tak naprawdę, mają rodziców z tamtych krajów, a sami piłkarze reprezentacji Francji, są rodowitymi Francuzami, którzy urodzili i wychowali sie w kraju, który reprezentują.
2
@MesQueUnClub_87 Dokładnie, można jeść wszystko, a jak człowiek sie rusza, to po prostu spali ten syf i sie nie zaleje tłuszczem.
1
@Bykunn Bardziej wydaje mi sie, że to przez większą aktywność fizyczną w ciągu dnia.
1
Oglądam sobie zdjęcia z lat 60-70-80 i lekko sie zaskoczyłem. Widziałem na tych zdjęciach, łącznie kilka tysięcy osób i na palcach jednej ręki można było policzyć tych z nadwagą. Cos w tym jest, że większość ludzi kiedyś jadło by żyć, a nie żyli by jeść.
8
@ObiektywnyKibic121 Ciężko prowadzić konwersacje z samym sobą, bo najbardziej w tej dyskusji odleciałeś ty. Piłkarze Argentyny są profesjonalistami, którzy mają miliony fanów na całym świecie, w tym głowie młodzież, która bierze z nich przykład. Wymaga sie od nich szacunku do drugiego człowieka, bez względu na kolor skóry i pochodzenie. Przerażające, że w dzisiejszych czasach, trzeba tłumaczy komuś podstawowe zasady kultury osobistej i szacunku do drugiego człowieka. Jeszcze jak komuś oglądanie tego filmiku sprawiało przyjemność i uśmiech, to współczuję, bo to było żenujące strasznie.
2
@Kubsoleon Dla mnie po prostu próba odcięcia sie od internetu, to nie siedzenie codziennie w nim, wstawianie relacji, zdjęć, robienie wywiadów i filmików promujacych gale.
1
@arasz1819 Często w takich sytuacjach, wszyscy są wrzuceni do jednego worka.
0
@Danny Gaucho O problemach z uzaleznieniem, mówił już dawno w programie "dzień dobry tvn" gdzie był prowadzącym, nawet odszedł z niego, na czas leczenia.
@Kubsoleon Tak sie odcina, że codziennie coś wstawia i poszedł walczyć do freaków, gdzie ma wymagania sponsorkie i wszystko kręci sie wokół internetu.