Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KrisVEB81 Dlaczego według ciebie, wiek ma tutaj znaczenie?
2
Czyli zainteresowanie Wojtkiem było duże.
11
Czyli kolega @PizzerMan miał rację, ale co sie ludzie przyczepili to ich.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14775397#comment-14775412
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
9
Po trzech kolejkach jest wynik ponad stan, patrząc na to z iloma problemami zmaga sie Barcelona.
0
Mecz z Rayo? Czyli kolejny raz, ten mały łysy skurwysynek zagra mecz życia.
35
To tak sie da?
1
Wygrana Barcelony, bramka Roberta i gorące dyskusje po meczu. Nic mi dzisiaj więcej nie potrzeba.
0
Szkoda, że tyle cierpliwości nie mieli np do Roque, co mają do Ferrana czy kiedyś Roberto.
2
@Luciano99 ojciec zwyrol, trochę inaczej tłumaczył :D
2
W Niemczech uczą uchodźców, jak założyć prezerwatywe. Tłumaczą im też, że nie mogą gwałcić kobiet, tylko muszą je adorować i szanować.
https://x.com/RadioGenoa/status/1828199575707939232
0
@LukaszFan Też sie o to martwie.
0
Arsenal zablokował odejście Kiwiora
9
Szczery chłopak
4
Ważne, że Olmo udało sie zarejestrować.
0
@Linnox Flick go nie dobrał, on przyszedł specjalnie dla Xaviego, przed informacją, że Hiszpan zostanie zwolniony.
0
@ranger3120 Wystarczy jej zapytać, gdzie lubi spędzać czas.
49
Thomas Muller:
Bądźmy realistami, Barcelona nie skorzystała na Messim przez ostatnie 8 lat. Masz najlepszego zawodnika na świecie, grasz dla dużego klubu i pozyskujesz zawodników, którzy nie są na poziomie rywalizacji? On zmarnował swój wysiłek. Za każdym razem, gdy gramy przeciwko Barcelonie, widzę jednego zawodnika walczącego, jest to Messi i mówię sobie: dlaczego ten talent jest tak marnowany?
Gdyby był w Bayernie, zdobywalibyśmy wszystkie tytuły każdego roku, ponieważ zarząd pozyskiwał zawodników z wysokiego poziomu, a z Messim bylibyśmy zespołem marzeń. Mimo to, Messi nie odszedł i dalej niósł Barcelonę sam, aż w końcu zarząd go porzucił.
Wielka szkoda, że tak potraktowali największą legende.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@barcelonaLM Jak ten czas leci, niesamowite.
2
Jak tam Dodi? Wyprawka do szkoły gotowa? Kupiłeś nowy plecak i te długopisy świecące, o których marzyłeś?
1
@Janas11224
Wy to naprawdę musicie mieć penisa w uszach, że tego słuchacie i wam to nie przeszkadza. Nie ma większego syfu w internecie, niz freakowe konferencje. Ale jak to mówią patologia, przyciąga patologie.
0
@AmigoBlancos Nie mówię o tobie, wielu kibiców Realu, próbuje nawiązać do tej trójki, szukając na siłe jakiś skrótów.
6
@AmigoBlancos Powiedz, że masz kompleks MSN, nie mówiąc o tym wprost.
4
Mam wrażenie, że sprzedaż takich Laysów byłaby gigantyczna.
9
Poczułem sie staro, delikatnie mówiąc.
0
@MarFan Ja osobiście nie odniosłem sie do ciebie. Nie znam ciebie i twojego zdania na ten temat. Napisałem o użytkownikach, którzy bronią Laporta, tylko dlatego, że wygrywał puchary.
1
@norbi77 Jesteś kibicem, który jako jeden z niewielu, pamięta co wtedy sie działo. 90% kibiców z la rambli, odnosi się tylko do pucharów. Podobnie będzie z Bartomeu za X lat, bo przeciez wygrał tryplet.
4
Ale przecież to ogórek, którego nikt nie chce poza Barceloną, Liverpoolem, United, Newcastle, Romą i Napoli.