Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sancho był do wzięcia za 25 mln euro.
0
35-letni Mateusz J. przez ponad cztery lata miał więzić w komórce gospodarczej we wsi pod Głogowem 30-latkę. Kobieta miała ograniczony dostęp do wody, jedzenia i światła.
35-latek znęcał się fizycznie i psychicznie nad kobietą. Bił ją pięścią oraz różnymi przedmiotami po twarzy i całym ciele, kopał, dusił, wykręcał ręce i ciągnął za włosy. Miał także wielokrotnie gwałcić kobietę w wyjątkowo brutalny sposób.
Jak informuje portal „myGlogow”, kobieta i mężczyzna poznali się przez internet.
„Kobieta była zniewolona przez mężczyznę do tego stopnia, że godziła się na wszystko. Kiedy była w ciąży, zawiózł ją do szpitala w Nowej Soli i po porodzie zostawiła dziecko do adopcji” - podaje lokalny portal.
Przez cztery lata kilkukrotnie była w szpitalu. Między innymi kiedy mężczyzna złamał jej rękę.
„Nie mogłam powiedzieć lekarzom prawdy, bałam się, groził mi, że jak się poskarżę to będzie jeszcze gorzej” - powiedziała w rozmowie z portalem kobieta.
Podczas przemieszczania się miała mieć zakładaną kominiarkę na głowę.
We wtorek mężczyzna przywiózł ją do szpitala po tym, jak wybił jej bark. Wtedy kobieta zdecydowała się w końcu opowiedzieć o horrorze, jaki przeżywa.
35-latek został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Grozi mu od 5 do 25 lat więzienia. Nie przyznał się do winy. Prokurator skieruje do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie.
3
@kuz Napisałeś, że nie wiesz, która strona jest większą patologią. Czyli nie potrafisz jej wskazać, czego ty nadal nie rozumiesz? Dla ciebie to nie jest porównanie dwóch zachowań, skoro zadajesz takie pytanie?
5
@kuz Dobrze, to molestował nie gwałcił. Jedyne co możesz, to chwycić sie brzytwy i porównywać zwyrola do ludzi, którzy nic mu nie zrobili. Dużo lepiej by ci było gdybyś sie przyznał do błędu i napisał, że piszesz głupoty, ale najwidoczniej ego ci nie pozwala. Tak to już jest z ludźmi w internecie.
8
@kuz Samo pytanie, która strona reprezentuje większą patologie, jest idiotyczne, bo porównujesz gwałciciela do ludzi, którzy tylko przeklinali. Prościej już Ci tego nie wytłumacze.
8
@kuz Kto sie napiął? Ja tobie normalnie odpisałem.
"Pytanie która strona reprezentuje mocniejszą patologię"
Stawiasz próbę gwałtu na równo z wulgaryzmami, to mi wystarczy, żeby stwierdzić, że gadasz głupoty i zakończyć z tobą dyskusje.
14
Uwielbiam Raphinhe, chłopak charakterem wyjęty z lat 90, który nie przypomina Brazylijczyków, bo jest spokojny, oddany i skromny.
68
@kuz Głupoty gadasz, zareagowałbyś podobnie, gdyby to dotyczyło np kogoś z twojej rodziny. Rozumiem ich emocje, bo nie da sie nad nimi panować w takich sytuacjach. Najłatwiej jest oceniać sprzed komputera, gdzie nikt nie próbował skrzywdzić twoją żonę, córkę, mame czy siostre. Po drugie to tylko słowa, nikt mu krzywdy fizycznej nie zrobił, a mogliby, bo na to zasłużył. Po trzecie jak macanie obcych kobiet, jest dla ciebie na równi z wulgaryzmami chłopaków, to mnie przerażasz.
55
Elegancko. Reagujcie Panowie, jak będziecie świadkami podobnych sytuacji.
0
Szkoda, kawał piłkarza.
0
@Cvzx Trener musi trzymać ciśnienie, wtedy zawodnicy też trzymają.
1
@Dejvo A chyba, że tak. Lewandowski ostatnio w innym ćwiczeniu wywrócić trenera i myślałem, że to samo. Sorki.
0
@xvcWinterSoldier Nikt normalny nie walczy w klatce, to trzeba mieć chory łeb - delikatnie mówiąc. Sam od kilku lat chodzę na zajęcia bjj, to jakie typu sie przewijają w klubach sportowych jest straszne. Jeszcze zabawniejsze jest to, że to najczęściej są najbliżsi koledzy właśnie zawodowców, którzy biją sie za hajs.
0
Daniel "Rutek" Rutkowski z Ksw, groził nożem i bronią na parkingu starszemu chłopowi, który miał im przelać milion złotych. Grozi mu do 20 lat więzienia, za rozbój i pobicie.
https://www.cozadzien.pl/radom/grozili-nozem-i-pistoletem-mezczyzne-zmusili-do-przelania-miliona-zlotych-wsrod-zatrzymanych-radomianin/103280
3
@LeoMessiiBarcaPepa Takie wały finansowe, że nie stać Barcelone, żeby zarejestrować zawodnika. Ma to sens, nie powiem.
2
10 milionów za transfer rozłożone na 5 lat. Na taki transfer byłoby stać nawet Legie. Szkoda, że nie byli tacy ostrożni, gdy kupowali Ferrana czy Roque.
1
@Wittgenstein kreatyna jest najważniejsza dla osoby aktywnej fizycznie.
3
@cules100pro łapią piłkarzy jak pokemony.
2
Chelsea złożyło oferte za Sancho. Anglik jest otwarty na ten transfer, teraz czekają tylko na zgodę United.
0
@Azi Wiesz w jaki sposób najczęściej dostają sie do Europy? Przez morze, gdzie stacjonują wojska Nato, ale nie mogą nic zrobić, bo nie mają na to zgody. Zajmuje się tym straż graniczna, która bardzo często nawet nie ma czym sie bronić.
0
@juarez Takie rzeczy, to tylko w grach. Nierealny scenariusz, patrząc na dzisiejszą Europe.
@Azi Bardzo często są terrorystami, którzy mordują ludzi + najwięcej gwałcą i kradną w Europie, więc to już jest w dużym stopniu zagrożenie.
0
@juarez z drugiej strony nie można użyć broni do cywila, który nikogo nie atakuje.
0
Czy waszym zdaniem Nato powinno bronić granic Europy, przed nielegalnymi imigrantami? W ostatnich latach jest to ogromny problem, z którym nikt nie może sobie poradzić.
1
@Lucho_Juchacho Przecież chłopak zrobił Double-Double przez dwa sezonu z rzędu. Nikt normalny nie chce sprzedać zawodnika, który daje liczby i bardzo dobrze pracuje w defensywie.
4
Raphinha w tym sezonie, zrobi lepsze statystyki od Mbappe.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Lucerfi Tak, były w buzi Biedronia.
0
@Lucho_Juchacho A ty kolego kogo jesteś zmiennikiem? :D
0
@Tatazolwinia Który ma 500 tys? chyba piłkarze w ekstraklasie, których nikt nie chce i są tragiczni, bo średni zawodnicy z Europy zarabiają po kilka milionów euro za sezon.
3
Fajne pieniążki, szkoda tylko Gundogana, który odszedł za darmo.