33

Aż się popłakałem … Cieszę się, że mogłem dorzucić cegiełkę. Ten dzień przejdzie do historii.

0

@Czyhrynski też tak myślę.

1

@Xaviball koniec między Ryśkiem a Jackiem. Historyczna chwila

2

@RoberDzik 9 lat … zleciało bardzo szybko.

7

Pamiętam ten mecz jak dziś.

2

@turhiay oni wolą dodać kit jakiś, niż chłopaka, który odwalił taką piękną rzecz. Najlepsze jest to, że ten chłopaczek jeszcze nie skumał co on wielkiego robi. Dzisiaj na 100 mln popłakałem się. Tym bardziej, że miałem podejrzenie nowotworu i przez 2 tyg myślałem, że koniec będzie ze mną .

5

Piękna historia tworzy się na naszych oczach :) Brawo Łatwogang!

2

Dzień dobry wszystkim :) Życzę Wam pięknego dnia :)

1

@norbi77 ja popieram Twoje. Uważam dosłownie tak jak Ty.

0

@Proxi on jest dziwny i nie lubi Lego xD

0

@Chimera dajemy ze wspólnych. Też tak uważam.

3

@Bykunn mówiłem swojej, że pewnie na wesel, to mieszkanie będę musiał mu kupić.

0

@tigerekxd otóż to. Masz rację.

3

@Chimera uważam, że 2K, to za dużo. I nie to, że mnie nie stać, ale zwyczajnie takie mam zadanie.

1

@Chimera masz racje. Ja osobiście uważam, że 1,5 to max.

2

Panie i Panowie, czy ktoś z Was w Maju komunie? I ile jako chrzestny dajecie? Moja kobita chce, żebym dać 2-2,5k. A ja chciałbym 1,5k i pytanie, czy Ona nie przesadza xD?

7

Arbeloa, to najlepsze co Real spotkało.

4

@DragonxNF Leszek Miller ? :)

1

@Chimera chcąc wygrywać trofea, trzeba sięgnąć głębiej do kieszeni.

2

@mesulete o Arturo Vidalu rowniez mówiono zanim do Nas przyszedł, że ma trudny i konfliktowy charakter. I jak wszyscy wiemy nie był taki jakim go opisywano.

3

Jedyne trofea jakie w tym sezonie Atletico zdobyło to wygrana z Nami i z Realem :) I niech tak pozostanie. Może nabiorą trochę pokory. Moje zdanie na temat tego klubu jest takie - grają tam odpady, które nie radziły sobie w Barcelonie, Realu i innych lepszych Europejskich klubach. A takiego trenera co nie potrafi zdobywać pucharów przez tyle lat, to bym zapierdzielił kopa z laczka, żeby poleciał jak najdalej.

0

@kulek22 na szczęście nie mam nocek. Ale kiedyś w jednej z poprzednich firm zdążały się i była to dla mnie udręka.

0

@LOPEZ16 no to kawka na pobudzenie :)

0

@kulek22 bywało mniej ?

2

Człowiek cały tydzień zap**** do pracy z myślą, że na weekend sobie pośpi… a tu uj… Przyjemnego dnia ludziska!

6

Nie wstyd Wam śmiać się z biednego Realu? Bo mi ani trochę :))

3

@Murazor jest idiotą. Taki argument wystarczy? :)

3

Śmieli się Madrycioki, że dostaliśmy czerwa i odpadliśmy, to teraz ja się śmieje :)

0

@Dari0G masz racje :)

4

Ostatnie 10 min meczu i są 3 opcje. :
1) Real strzela farfocla
2) Rzut karny
3) Sędzia wrzuca rękami piłkę do bramki Bayernu i uznaje gola dla realu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?