Andrzej00
Dołączył/a: czerwiec 2026
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kamiloza91 Tak jak chodziły Niemcy za hansiego
5
Inni robią transfery a my czekamy na chuj wi co wykupią fajnych grajków a my zostaniemy z gordonem....
1
@Zbyszard Ja na dwa monitory lece
1
Moja opinia o Alvarezie jest łatwa zostawić go w pizdu i szukać innego zawodnika sezon ma mierny w reprezentacji jest tylko rezerwowym ja bym ruszył po Osimhena boje się że Alvarez będzie drugim grizmanem
0
@Faro Mnie jedno ciekawi jakim trzeba być upośledzonym człowiekiem żeby wyzywać ludzi że ktoś woli innego piłkarza
1
@kamiVeB Kontuzja kolana
0
Ten bramkarz chyba chce transferu
6
Ten Ekwador to po wojaku są jak chuj
1
mogłoby pierdolnąć burzą taką dojebaną
6
tak spierdolić ale bramkarz dobra interwencja
0
Śesko w Barcy tak czy nie
1
@Roobo Klasa brakowało mi ich
2
@MichAll993 Myślę że araby wstrzymają się kupnem jego
0
@hubert874 1:2 2:2 1:3 3:0
1
Dawać ten mecz amerykanów z kangurami bo nudy
2
A on już nie jest szczurem albo najemnik co jest z wami tak pięknie potraficie wyzywać piłkarzy jak tylko do nas nie przyjdą tylko do przeciwnika
8
Świderski graczem widzewa kontrakt do 2029
0
@natanvip My nawet nie szukamy
1
Za mało ryb zjedli
0
@dafik85 Myślę że finał Usa vs Iran byłby ciekawy
0
To jest strona Barcelony czy białych bo co drugi komentarz jest o białych rozumiem w sezonie zostawmy kluby cieszmy się mundialem
1
@escarabajo To oglądaj bez komentarzu
0
@Bombelek951 Tylko że my musimy budować przyszłość na Yamalu Cubarsim i Pedrim bo nas na innego zawodnika nie stać myślę że jak by było nas stać nikt z tej trójki by najprawdopodobnie nawet by nie brali pod uwagę ale to tylko moja opinia
1
Dobranoc wszystkim
3
Super Polacy zaczynają turniej oby tak dalej
5
Polacy dziś nawet dobrze grają
2
@VamoSBarca88 Przecież to Reprezetacja Polski zielu zajebał xDD
0
@Gibbon_FCB Szkocja z Hiti to był okropny mecz
1
@misterio Szanuję twoją decyzje
5
Wszyscy za Japonią chyba się zgadzamy jo?