Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz Na LR często się mogę dowiedzieć co na świecie słychać bo niekiedy spam jest na tyle duży że sobie moge wybrać dany temat który mnie interesuję
Nie traktuję tego jako zmarnowany czas bo też zbyt długo tutaj nie przesiaduję a też zawsze jakąś integrację można złapać lub o coś zapytać na szybko
0
@esem91 Była dziewczyna się liczy ?
1
@TR3YWAY To jakiś hymn Polek na Erasmusie ?
2
@pluszek Kurde ale ta babka jest mega podobna do mojej ciotki, myślałem, że to ona ale potem sobie przypomniałem, że ona w psychiatryku przebywa
1
@Zoker Jak ktoś krytykuję ciągle Lewego albo po 3 minutach meczu komentuję że gramy piach XD
Ogólnie to ostatnio praktycznie wszystko tutaj mnie denerwuję XD
2
@ViscaelBarca2007 Zgadzam się, lecz patriotycznie bym się wkurzył :P
0
@Damiain Niestety na sprzedaż
1
@ViscaelBarca2007 Wkurza mnie ten Harry, oby nie pobił rekordu Lewego XD
0
@Damiain Lewy to powinien mieć wywalone na tych cebulaków, polakom nigdy nie dogodzisz i zawsze będa Cię hejtować (Przykład na świeżo to MŚ w Lekkoatletyce w Tokio) Nikt ich praktycznie nie ogląda tylko sezonowo się człowiekowi pokazuję w TV, za wyjątkiem kibiców lekkiej cały kraj nawet nie zna poszczególnych nazwisk.... Zdobyliśmy 1 medal i Janusze zaczęli hejtować każdego z polskich sportowców zapominając że te dycypliny często wymagają "dyspozycji dnia" i tak też było, niemalże w każdej konkurencji polak był w finałowej rywalizacji i nie poszło nam dobrze. Hejt się wylał niesamowity
1
Zarówno Lewy jak i Yamal powinni sami o sobie decydować i faktycznie zgłaszać problemy tudzież urazy, rozumiem irytację klubu.
4
@Safrani Tyle lat mija i nadal nie ma zdrowej normalnej alternatywy by uwalić PO i PIS XD
Się chyba nie doczekam, tak samo jak nie doczekam się raczej tego, że ludzie zaczną rozliczać polityków za ich działania a raczej ich brak
1
@tbas Jakby się tak przyjrzeć to są jacyś treściwi kontrkandydaci z jakimiś znajomościami lub cokolwiek?
0
@tbas Będą będą niestety, pudruje tylko wypadające trupy z szafy, ale pewnie zaraz się zlecą jego obrońcy XD
Zwykły polityk a nie prezes. Po Bartku trudno było posprzątać ale też jego ciągłe populistyczne gadki są o kant D rozpić
0
@FCBparasiempre Tylko jedno mistrzostwo ? Kurcze myslałem, że mieli ich tak z 5-10 chociaż :O
Mega mocno się zaskoczyłem
0
@daniel32778 Ja miałem 07 potem 11 18 i teraz 24 XD
I kusiło kupić 26 by mieć aktualnych piłkarzy Barcy ale jak widać nie straciłem nic XD
2
Tusk manipuluję naszym niemieckim sztabem trenerskim byśmy my Polacy nie mieli choćby krzty radości raz na tydzień oglądając mecze barcy
0
@daniel32778 W 24 jest ale to nic nie daję XD
0
@daniel32778 No nie jest zbyt młody ale od 3 sezonów jest najlepszym strzelcem w klubie i między innymi dzięki niemu zdobyliśmy chociażby 2 z 3 mistrzostw kraju
Dla nas ta kontuzja to kolejna strata wartościowego zawodnika
0
Jak to Zenek śpiewał- "Los chce ze mną grać w pokera
Raz mi daje raz zabiera"
Barca w tamtym sezonie grała niemalże cały rok tym samym składem teraz niestety złe przygotowanie plus zmęczenie poprzednim sezonie i padamy jak muchy i jesteśmy bez formy. Niestety wychodzi nam bokiem brak szerokiej ławki bo już sezon temu moglibyśmy więcej rotować
0
Barca w tym sezonie wygląda tak jakby na początku kariery w Fifie nie wybrała sobie żadnych trenerów od przygotowania fizycznego lub wzięła najtańszych po 1-2 gwiazdki XD
0
@Gary Enova 365 i Comarch a teraz jestem w trakcie nauki do MS Dynamics, mam też za sobą pracę w SPA-ie oraz Streamsoft ale nie lubię tych programów XD
1
@Eklerek I pomyśleć, że Szwedzi i tak będą mieć baraże za dobre wyniki w LN... pff
3
@Dankho94isback Siedzę w systemach ERP i chcę przejść na JDG by serwisować oraz wdrażać nowych klientów. Sektor jest jeszcze w miarę luźny nie ma aż takiej dużej konkurencji. 10 lat to, może przesadziłem :p Ale będę się starał osiągać coraz to lepsze wyniki bo potencjał jest. W tym roku sobie wiele ułożyłem i ruszyłem. Czas pokaże
1
@TR3YWAY Ja w tym roku byłem 3 miesiące na świadomym bezrobociu, nigdy w życiu się tak nie wymęczyłem i jeszcze nigdy mi tak czas nie zleciał :(((
Zasrany Matrix XD
3
@Konradowskyy Justin Biber, Lady Gaga, REAL MADRYT
1
@Dankho94isback 36 ale zaokrąglam sobie do 40
1
@Rewolucja123 Bramki niestety, a wcześniej gadali o meczach
1
@Stinger_ Karolek i Norek, bo Kozioł i ta menda ruda to krętacze i gnoje XDD
Ale jeśli chodzi o grę aktorską to zdecydowanie Wilkowyje
0
@Dankho94isback Jak uda mi się w ciągu 10 lat zgromadzić spory kapitał to w tym wieku będę raczej jeździł sobie co weekend na mecz Barcy :P
Czas i zdrowie pokaże, osobiście nie wyobrażam sobie pracować do tego wieku
2
@paweldunajecfcb Przede wszystkim zerwać jeszcze musisz z jakimiś głupimi ramami czasowymi
27 lat to młodość i teraz się dopiero najlepsze lata zaczną
Nigdzie nie jest napisane, że do 30-stki trzeba coś specjalnie mieć czy osiągać, gadają tak tylko nasi rodzice i dziadkowie i sami w to błędnie wpadamy
27 lat to spoko wiek, jako facet masz nawet i lepszy potencjał niż jak byłeś młodszy, jeśli o siebie dbasz masz łeb na karku i jesteś dobrym człowiekiem to tak naprawdę wszystko przed tobą. Skup się na sobie spędzaj czas ze swoimi ludźmi, zajmij się rzeczami które chciałeś porobić ale np. związek temu przeszkadzał (Ale nie hazard XD )
Rozpisz sobie co się stało i przez co, i napisz sobie co chcesz i czego oczekujesz od przyszłej partnerki i jakie chcesz mieć życie i z kim go dzielić, i kroczek po kroczku bez żadnej głupiej presji czasowej rób to co Ci sprawia przyjemność i Cię przybliża do tego co chcesz. Rób swoje i też sobie odpoczywaj bez żadnej presji. Życie masz jedno i rób je najwięcej i najdłużej jak się da w 100% w zgodzie z samym sobą
A jak masz gorsze chwilę to pamiętaj, że Ci La Bamba zawsze pomoże ;)