Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
O kufa.... Wygrałem kupon.
Obstawiłem sobie tak naiwnie na Liverpool myślę sobie "A idę swoją drogą, nie będę jak inni" i Boom
Coś tak czułem, że mogą namieszać :P
I 32 zł moje :D
2
A wyjeb.... Na to
4-1 do przodu lecimy dalej ;)
VeB
1
Nie wiem, ale jakbyś mógł napisać małą recenzję tego telefonu to byłbym wdzięczny :P
0
Ja jako kibic Barcy zawsze stawiam na pierwszym miejscu swój klub i nawet wygrana Barcy z Radomiakiem cieszyła by mnie niezmiernie. Owszem inne mecze też oglądam i mnie interesują, ale jakoś tak mniej się cieszę z wygranej np.MU którego też lubię.
Więc według mnie twoje wrażenie jest błędne. Popkorny będą miały ból tylnej części ciała ale kibice docenią wczorajszą wygraną Realu wezmą sobie zimne piwo z lodówki i będę dziś kibicować swojemu klubowi- w tym przypadku Barcy :P
0
Real to już w sumie dwoma, ale kto wie :P
0
Spokojnie w Półfinale z Bayernem odpadną :P
Nie no zobaczymy :D
1
Moje 15 zł właśnie poszło się jeb....
Ehhh... Nie kupię sobie jutro Kebaba :(
Co ja teraz pocznę XD
0
Sorry, włączyłem dopiero :P
2
Fantastyczny serial skłaniający do myślenia, odcinki opowiadają osobną historię i gwarantuję Ci, że zmienisz swoje niektóre zachowania :D
Polecam !
0
Kurłaaa blokujooo nielegalne strimy... XDD
Nie no mnie też to denerwuję :(
0
Z tego co mi wiadomo to swoi będą grać ;)
Może na francuskich będzie albo arabskich :D
0
Jak myślicie Sevilla postawi się Bayernowi ?
Mi się wydaję, że Bayern nie będzie miał z nimi aż tak lekko co poniektórzy sądzą, ale to tylko moje zdanie :D
A wy jak uważacie ?
1
Real-Juve 1-1
Sevilla-Bayern 0-2
0
Miałem ten sam problem, dlatego oglądnąłem ten serial trzykrotnie, teraz w sumie zacząłbym oglądać go po raz czwarty, ale.... Pora chyba dać sobie chwilkę przerwy i skosztować innych seriali :D
1
Ostatnio planowałem odpuścić oglądanie tego serialu i ewentualnie gdyby coś się tam przełomowego wydarzyło, powrócić i obejrzeć dane wydarzenie, ale z racji tego, że nie mam nic do roboty o 22 w Poniedziałek to tak jakoś to oglądam. Dziś np. Sobie naleśniki robiłem i oglądałem... XD
taki trochę śmiech przez łzy... Ale sentyment mam po prostu :D :(
0
Kłóciłbym się z tym stwierdzeniem, ale jestem młody więc się zamknę XD
0
Mylisz się, planują jeszcze 9 sezon... Ale masz rację... nudy.
Może jak nadejdzie nowa większa grupa, a tak ma być, to może będzie lepiej :D
0
To wiem, że jest świetny :P
Dlatego go szukam :D
0
Można już gdzieś w internecie obejrzeć film "Najlepszy" ?
Widział, ktoś może ten film w necie?
Bo ściągać nie zamierzam :P
3
Twój nick jest chyba nie przypadkowy w tej sytuacji :P
0
Dobry pomysł ;)
Dzięki wielkie :D
0
Wiem, że jest teraz to ogarnąłem.
Ok to wypróbuję sobie ;)
Pozdrawiam
0
Dziękuję ślicznie ;)
0
Witam, chciałbym sobie założyć konto na Netflixie bo dużo o nim słyszałem, że fajne seriale itp. Chcę również skorzystać z darmowego miesiąca, którego tam oferują.
I moje pytanie brzmi ile kosztuję dalsza subskrypcja oraz czy można normalnie po tym miesiącu z tego zrezygnować nie płacąc nic. gdyby mi się np. Nie spodobało. (Wiem, że Januszowo się zrobiło ale trudno, natury się nie oszuka XD)
Pozdrawiam ;)
0
Ale ja tak ogólnie napisałem, że Ani na necie ani nigdzie aż takich fajnych żartów by się złapać nie było :D
Z tym City to zawsze muszą coś napisać XD
0
Kurde... przegapiłem XD
Nie no Lewy w Realu ponoć od Poniedziałku, także wiesz :PP
Ale w necie też się jakoś nie postarali :D
0
Prima Aprilis dzisiaj... I żadnego fake newsa.... Człowiek chyba na co dzień za dużo się z tym spotyka i jakoś tak nie zważa na faktyczne "żarty" :D
0
Nie no spokojnie :)
Wesołych Świąt ;)
0
Masz, może podobną statystykę do np. PL, albo La Ligii ?
0
Ok dziękuję bardzo ;)