Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Trafią na Liverpool, Ci wzmocnią obronę i będzie meczycho ;)
YYyyyy co ja gadam, przecież trafią na Romę....
Ja pier.....
Chociaż chciałbym Bayern-Real i rewanż Bayernu :D
0
Dobra już widziałem....
0
Trafił czy nie ?
0
Faul był ? Jak to wyglądało ?
0
Ale masz rację, jest cepem ;)
0
I miał go skleić z 1000 kawałków ? :D
0
Potargał i wyrzucił ;)
0
Kolega postawił 50zł na awans Romy wczoraj (Kurs 28) i wyrzucił kupon w 80 minucie....
0
To musiałeś być mega szybki ;)
bo go błyskawicznie skasowałem :D
0
Przecież skasowałem komentarz więc o co Ci chodzi ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Real,bo 3-0 w Turynie było
0
No przecież żartuję ;)
0
Mylisz się PSG po raz kolejny zgarnia tę nagrodę ;)
ponieważ trafili swoim mega mocnym składem na słaby Real (Na tamten moment) i zostali rozjechani ;)
0
Ale będzie 3-0 zobaczysz ;)
0
Dobra Panie... :D
Dzięki za odp ;)
0
Jak będzie 3-0 to dogrywka ?
0
jak strzelą na 4-0 to możesz spokojnie oglądać :PPP
2
Nie bo bo pecha przyniesiesz :PPPPP
2
Dawać mi tu dwa włoskie kluby w Półfinale XDD
1
No niestety się nie da tego meczu odwrócić :D
Ale w ciągu 2 sezonów byliśmy świadkami 2 cudów XD
Barca-PSG i Barca-Roma :D
Więc człowiek we wszystko jest wstanie uwierzyć :P
1
Dokładnie tak by było XDDDDD
0
A tu jeb Juve- Real 4-0 :DDD
Ale bym skakał ze szczęścia a potem bym się obudził :P
:(
1
Dlatego jestem dobrej myśli ;)
1 rok Valverde, niech jakoś ten skład scali byśmy byli Hegemonem w Europie bo w tym momencie mamy kryzysik :P
Zobaczymy co będzie w następnym sezonie, na pewno trzeba wzmocnić środek pola i kupić Antka :D
Ale też przed wszystkim należy dbać o akademię i wprowadzać młodych, bo nie sztuką jest kupić kogoś za 100 melonów sztuką, jest sobie dobrego grajka wychować. ;)
0
Normalnie ;)
Na szczęście wśród znajomych mam normalnych ludzi i normalnych kibiców ;)
Pogadaliśmy na spokojnie, przeanalizowaliśmy mecz :D
Każdy się wypowiedział na ten temat (Kibice MU,Realu itp.) I tyle, to nadal wielka Barcelona, a Roma to też dobry klub ;)
W LM każdy gra zasłużenie ;)
Nie było śmiania się itp ;)
0
Też chodzi o to, że Valverde trochę zepsuł tą drużynę, jej styl jest nie atrakcyjny dla oka... A większość osób tutaj zakochało się właśnie w stylu Barcy, nie mówię, że ma być tiki-taka bo tej Barcelony już nie będzie. Ale patrząc na samą ligę gdzie Messi wszystko ciągnie i gramy 1 połowy dość zachowawczo i bardzo dużo bramek trafiamy w końcówkach. To według mnie musiało to w końcu rąbnąć. Dobrze, że na takiej fazie.. Tzn. Nie dobrze :P
Ale to tylko moja opinia ;)
0
Sezon się kończy trzeba przeprowadzić poważne zmiany bo w LM już drugi raz z rzędu odpadamy w tej samej fazie...
1
Liverpool ;)
0
Świetny wynik był bo sobie swojaki wpakowali... Roma już na CN grała jak równy z równym. Tak to jest jak się opiera całą swoją grę na geniuszu Messiego.
Będzie Dublet ;)
Ale same transfery nie pomogą...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika