1

@NeroTFP1 Ciężko nazwać Polakami osoby, które chcą wprowadzenia euro, czyli wytępienia naszej waluty, czy są za wpuszczaniem bydła do naszego kraju. Sądzę, że Polak chciałby dobrze dla swojego kraju, a ww rzeczy to jawne działanie na szkodę naszego państwa.

1

@Tasde Dziecko wychowywane przez matkę i babcię ma swoje problemy, jednak i to jest lepsze od dwóch ojców, albo dwóch matek. Tak samo dom dziecka jest lepszy od imitacji rodziny, z której jedyne co się może urodzić to kamienie nerkowe xd

1

@Ronaldinho10theking 30 lat temu nikt nie sądził, że ludziom tak odwali, że faceta przebranego za babę będą nazywać kobietą, a za mówienie, że nią nie jest będzie się szło do więzienia. Dlatego powinno zostać jak jest, bo to były czasy normalności.

0

@Zoker No, ładnie wczoraj Auba zagrał, a mógł mieć hat tricka nawet. Szkoda, że odszedł.

3

Komentarz usunięty

0

@Marcelinho99 Haha dokładnie. No, ale nie przetłumaczysz, bo zaraz strzeli z jakąś Celtą i będzie znów kandydat do ZP i ogólnie lepszy napastnik niż jakiś Mbappe czy inny Kane albo Haaland xd

0

@Bobo25 No i bardzo mi się podoba, że porównujesz i zestawiasz homoseksualizm z chorobą, jaką jest niepłodność.

1

@Bobo25 Jak chcą dziecko- żaden problem. Niech sobie zrobią, ale sami ze sobą bez surogatek, invitro, czy dawcy nasienia w przypadku lesbijek. Życzę powodzenia. Nie bez powodu tak jest.

0

@Bogan Dokładnie, po jednym meczu można stwierdzić, że się nie nadaje.

1

@MichuZ44 Fajnie jakby Joan dostał szansę, bo jest świetnym bramkarzem.

0

@marcin62 ajajaj dopiero co sfałszowali wybory prezydenckie, a już wyszli? XD

0

@Bzyczekk Może być tak witany. Zachowuje się jak odklejeniec i tyle.

3

@FCB_dimiC "w naszym kraju" patologia dobrze sprzedaje się wszędzie. Zobacz takiego Ishowspeed, który szczeka na ludzi.

0

@NeroTFP1 Pierwszy Polak w Barcelonie, który ubrał prawy but: Robert Lewandowski
Pierwszy Polak w Barcelonie, którego żona tańczyła z Hiszpanami: Robert Lewandowski
Pierwszy Polak w Barcelonie, który przegrał króla strzelców z Ukraińcem: Robert Lewandowski
Pierwszy Polak w Barcelonie, który strzelił w sezonie tyle samo bramek co pomocnik realu: Robert Lewandowski.
Pierwszy Polak w Barcelonie, który był Polakiem: Robert Lewandowski
Pierwszy Polak w Barcelonie o imieniu Robert Lewandowski: Robert Lewandowski
Gratulacje xD

0

@JordiAlbion hahahaha

0

@mekston No to ma szczęście, że Dovbyka nie ma xD

0

@Stinger_ Dają za to ZP?

0

@mekston siedzieć to będzie Disney za pół roku w jakimś fenerbahce xD

0

@AxelF W wodzie z butelki też masz pełno mikroplastiku xd To sobie filtruj świeżo butelkowaną wodę xd

3

@Kgorecki2500 Oczywiście Days Gone.

1

@Kgorecki2500 Zelenski, który chciał podporządkować sobie biuro NABU też nieskorumpowany xd

0

@tbas czy piękny? Nie chcą, niech walczą, ale potem jak najpewniej stracą jeszcze więcej ziem i ludności ( mężczyzn) i nie dostaną lepszej opcji.

1

@AxelF Sensem takiego weta jest to, że mikroplastik masz wszędzie i co to za różnica, że w szkole będzie woda bez mikroplastiku, który dosłownie jest wszędzie xd To naraziło by szkoły jedynie na ogromne wydatki w momencie, gdy wykryto by mikroplastik w wodzie.

0

@tbas "wasz wspaniały wschód" chyba mówisz o sobie, bo ja rosji nie cierpię. Długo się broniliśmy przed migrantami, jednak powoli się to kończy choć jeszcze może uda się to zablokować. Swoją drogą pięknie pomijasz argument z Paryżem, Berlinem i Sztokholmem, niewygodny?

1

@tbas Unia, do której wchodziliśmy, a która jest obecnie to całkiem inne twory. Wchodziliśmy do porozumienia handlowego, a nie autorytarnego superpaństwa. Nie widzisz imigrantów? To popatrz co się dzieje w Paryżu, Berlinie, Sztokholmie i wyciągnij oczy z tyłka. Pakt migracyjny ma wejść w życie dla Polski w 2026 r. Radiowozów niemieckich podrzucających imigrantów też nie widziałeś?

0

@tbas nawet całe przejęcie Ukrainy byłoby zakończeniem wojny. Kapitulacja również kończy wojnę geniuszu.

1

@tbas Sądzisz, że narzucanie krajom przyjmowania bydła z Afryki pod groźbą kary finansowej jest super? Narzucanie płacenia podatków ETS od emisji spalin również? Czy najnowsze szaleństwo tj. chęć ściągania żywności z krajów Mercosur, które nie przestrzegają żadnych norm, standardów i są zwyczajnym syfem również? Rozumiem, że wszystko dla cb co robi Unia jest super i jedyny prawidłowy przekaz to Unia jest najwspanialsza?
"Unia chroni, Unia radzi, Unia nigdy nas nie zdradzi!" XD

0

@tbas A jak ma nazywać koniec walk i zabijania się nawzajem?

0

@tbas złożył projekt ustawy. Nwm czy wiesz, ale ustawę w Polsce trzeba przegłosować, a to trwa xd. Dzwonił już do Ciebie lekarz, bo mieli dzwonić i się pytać, czy wszystko ok i czy jesteś zdrowy?

3

@tbas albo jakby Tusk spełnił 100 konkretów tak jak obiecywał i obniżył paliwo na 5,19 jedną prostą decyzją. A zapominałem 30% Polaków na niego zagłosowało więc spełnił 15% obietnic xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?