Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Kapitan hawk Na notatniku już pisali, że piłka reprezentacyjna nie jest poważna XD
4
@macio_944 Scaloneta dogoniła DelBosquetoAragonete.
4
Uff. La Roja quatro a Albicelestes decimosexta. Piłka reprezentacyjna to ostatnio bajka w porównaniu do klubowej. Król futbolu mimo kontuzji będzie mieć kolejną perłę w koronie.
4
Lautaroooo!!!Brawo. Świetne zachowanie Lo Celso przy bramce.
1
@Albatros Ja nie płaczę tylko oczy mi się pocą.
1
Tak będziemy wyglądać oglądając dogrywkę tego "spektaklu".
1
Skoro były półprzestrzenie i MacAlister w studiu to zapodam klasyka
3
Arias ty... już wiesz co.
5
Może być dogrywka i jeszcze koncert Shakiry będzie podczas przerwy zamiast przed meczem. Ma też trwać 25 min XD.
1
@Faro W sumie Pele też miał kapelusz po wygranym turnieju z reprą
https://pbs.twimg.com/media/FkSp1rdX0AABEi0.jpg
0
@barcelonaLM Ogólnie w historii to poza mundialami są we wszystkim najlepsi.
1
@Faro Brazole wymyśli sobie, że Endrick jest nowym Pele a to nasz Yamalek bardziej pasuje.
0
@Encore Dla mnie tak - 1. Męczennik 2. Jude 3. Carvajal 4. Kroos 5. Rodri
2
Campeone campeone ole ole.
0
@LM10GOAT Już 17latek.
0
@Luciano99 To juz przestaje być smieszne a zaczyna być smutne.
0
Quatro! La roja reyes de Europa! Nasz złoty chłopak z tak ważnym trofeum reprezentacyjnym w wieku 17lat.
Książe futbolu. Coś pięknego :D Teraz czas na tiumf albicelestes.
1
@escarabajo Dublet zaliczony
1
@escarabajo Bramka typowy sęp
1
@escarabajo Sportowo to szkoda, że nie poszedł do Tigres,Monterrey,Americi,Pachuci czu Guadalajary itp.
1
@escarabajo W Meksyku dobrze płacą.
0
@michal26 Nie trzeba było długo czekać na onucowanie XD
0
Jak ktoś lubi mrożone żarcie to polecam cheseburgery selected z biedry. Idealna podróba tych z maca. Może nawet lepsze. Świetnie wchodzą na gastrówę.
0
@Criss18Barca Z drugiej strony stadiony w USA mają większą pojemność i Latynosi traktują piłkę jak religię. Dla Kanadyjczyków też jest to historyczny sukces.
0
Jestem za meczami o 3 miejsce ale jak widzę puchy na trybunach w Charlotte to rozumiem przeciwników.
2
@Kgorecki2500 Stwierdzenie, że każdy gardzi każdym jest uniwersalne i nie dotyczy tylko Polski.
2
@Faro Tu nie decyduje sprawiedliwość tylko większość głosujących.
0
@macio_944 Nie wiem czy Kroos przez sentyment głosujących za całokształt kariery nie będzie trzeci.
@Kgorecki2500 Mogą wtedy zadecydować g+a z kluczowej fazy lm. Ciężko mi wskazać na 100% zwycięzcę przy wygranej Hiszpanii.
0
@Kgorecki2500 Jak Angole wygraja to na pewno.
@Faro Carvajal nie wygra z Vinim, Bellinghamem w plebiscycie.
0
@macio_944 Minusem takiego rozwoju wydarzeń jest bardzo prawdopodobna zp dla męczennika.