3

@Encore Cr zagrał raz na IO 2004 w Atenach. Portugalia zajęła wtedy ostatnie miejsce w grupie za Marokiem , Kostaryką i Irakiem.

4

@tomek8756 Donna mamma es @jowita

0

@FcPortoFan1999 No i wykrakałem


0

@FcPortoFan1999 Mogliby strzelić trzecią i zabić mecz. Przy kontaktowej dla Lecha może być nerwówka.

3

Widzew świetnie zaczął. 10 min i już 2;0 z Lechem.

1

@escarabajo Pewnie coś koło 2;30

3

@escarabajo Tu legalna transmisja za darmo
https://tv.apple.com/pl/channel/mls-season-pass/tvs.sbd.7000
Wystarczy się zarejestrować.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Destroyer_of_Worlds "Większość kibiców ekstraklasy woli pewnie się taplać we własnym bagnie" - Wydaje mi się że to stwierdzenie jest uniwersalne i można je użyć nie tylko w kontekście ekstra. Na papierze projekt wygląda fajnie i mógłby przynosić większe zyski ale nikt by tego nie chciał. Jest to absolutne futbolfiction.

1

@Gaz W sumie to Yamal też objeżdża aktualnie najlepszych LO,ŚO na świecie.

0

@Destroyer_of_Worlds Jakby kibice byli za superligą to Uefa mogłaby sobie ją blokować. Oczywiście nagonka medialna była wspierana przez Uefę ale lekkie protesty podziałały na właścicieli klubów aby wycofać się z pomysłu. Albo go odłożyć na później? Dowiemy się tego w przyszłości. Co do ligi Europy wschodniej to uważam, że protesty kibiców mogłyby być zdecydowanie większe. W przypadku odejścia od lig krajowych mógłoby dojść nawet do zamieszek na stadionach zważając na wysoki fanatyzm fanów drużyn pochodzących z tych lig.

0

@Destroyer_of_Worlds Jeśli potencjalna zmiana lm na superligę wywoła gównoburze to wyobrażam sobie co by było przy odejściu od lig krajowych do jakiegoś tworu wielokrajowego. Jeśli chciałbyś rozgrywać dodatkowe rozgrywki w sezonie to też by nie przeszło przez przeciętny poziom sportowy i co za tym idzie mały hajs z prawtv. Obciążyłbyś też kalendarz i zniechęcił niektórych zawodników na granie w ligach wschodnioeuropejskich . Efekt odwrotny od założonego.

1

@mekston W czwartek będzie zwiastun tej rywalizacji. O 2:00 odbędzie się mecz gwiazd.

0

@mekston Pewnie wygra tradycyjnie ktoś z Meksyku.

11

Bogusz znowu strzela bramkę. I to jaką bramkę !


@mekston @escarabajo @blakkudium @FcPortoFan1999

3

@Lanosss Jak goat wyzdrowieje to wszystko jest możliwe .

11

Kolejne zwycięstwo Miami w drodze po Supporters Shield
1;0 Rojas


1;1 Czichos

2;1 Alba

@Lionel_Messi10 @mekston @blakkudium @AFA @zodiak_10 @macio_944 @Sysia11 @escarabajo @Faro @Lanosss i inni fani Leo i amigosów

0

@LukaszFan Tamte czasy już nie wrócą.

3

@DLFCB To oglądaj Inter Miami.

2

@jedrek7000 Za mistrzostwo w sezonie zasadniczym zdobywa się tzw. supporters shield. Później są playoffy tak jak w każdej innej amerykańskiej lidze.

2

@Tollusiek Rojas zaczął strzelanie. Chicago szoruje po dnie wschodu a więc nie powinno być problemu.

3

Do podstawowej 11 Miami wraca dziś Luisito.

2

@Luciano99 Browary padem otwierał i przestał działać.

1

@blakkudium Mogliby powalczyć o mistrza.

1

@Kapitan hawk We Francji ogólnie jest problem z kasą przez słabnące PSG.

0

@Masnymichael Zazwyczaj średni. Przechodziłem na najtrudniejszym Castlevanie,Ninja Gaiden i pad skończył w śmieciach.

0

@FcPortoFan1999 Gale tych freaków są beznadziejne ale konferencje to złoto.

0

@cchesterr43 Jak widzę takiego Pawlaka czy DeFreisa to uważam, że bliżej KSW do Ekstra niż LK.

0

@FcPortoFan1999 UFC to LM a KSW to Ekstraklasa.

1

@escarabajo Royale sprawiło niespodziankę. Testowano w tym superpucharze ciekawe rozwiązanie transmisyjne porabowane już w MLSie z przyczepioną kamerą do sędziego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?