Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Encore Cr zagrał raz na IO 2004 w Atenach. Portugalia zajęła wtedy ostatnie miejsce w grupie za Marokiem , Kostaryką i Irakiem.
4
@tomek8756 Donna mamma es @jowita
0
@FcPortoFan1999 No i wykrakałem
0
@FcPortoFan1999 Mogliby strzelić trzecią i zabić mecz. Przy kontaktowej dla Lecha może być nerwówka.
3
Widzew świetnie zaczął. 10 min i już 2;0 z Lechem.
1
@escarabajo Pewnie coś koło 2;30
3
@escarabajo Tu legalna transmisja za darmo
https://tv.apple.com/pl/channel/mls-season-pass/tvs.sbd.7000
Wystarczy się zarejestrować.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Destroyer_of_Worlds "Większość kibiców ekstraklasy woli pewnie się taplać we własnym bagnie" - Wydaje mi się że to stwierdzenie jest uniwersalne i można je użyć nie tylko w kontekście ekstra. Na papierze projekt wygląda fajnie i mógłby przynosić większe zyski ale nikt by tego nie chciał. Jest to absolutne futbolfiction.
1
@Gaz W sumie to Yamal też objeżdża aktualnie najlepszych LO,ŚO na świecie.
0
@Destroyer_of_Worlds Jakby kibice byli za superligą to Uefa mogłaby sobie ją blokować. Oczywiście nagonka medialna była wspierana przez Uefę ale lekkie protesty podziałały na właścicieli klubów aby wycofać się z pomysłu. Albo go odłożyć na później? Dowiemy się tego w przyszłości. Co do ligi Europy wschodniej to uważam, że protesty kibiców mogłyby być zdecydowanie większe. W przypadku odejścia od lig krajowych mógłoby dojść nawet do zamieszek na stadionach zważając na wysoki fanatyzm fanów drużyn pochodzących z tych lig.
0
@Destroyer_of_Worlds Jeśli potencjalna zmiana lm na superligę wywoła gównoburze to wyobrażam sobie co by było przy odejściu od lig krajowych do jakiegoś tworu wielokrajowego. Jeśli chciałbyś rozgrywać dodatkowe rozgrywki w sezonie to też by nie przeszło przez przeciętny poziom sportowy i co za tym idzie mały hajs z prawtv. Obciążyłbyś też kalendarz i zniechęcił niektórych zawodników na granie w ligach wschodnioeuropejskich . Efekt odwrotny od założonego.
1
@mekston W czwartek będzie zwiastun tej rywalizacji. O 2:00 odbędzie się mecz gwiazd.
0
@mekston Pewnie wygra tradycyjnie ktoś z Meksyku.
11
Bogusz znowu strzela bramkę. I to jaką bramkę !
@mekston @escarabajo @blakkudium @FcPortoFan1999
3
@Lanosss Jak goat wyzdrowieje to wszystko jest możliwe .
11
Kolejne zwycięstwo Miami w drodze po Supporters Shield
1;0 Rojas
1;1 Czichos
2;1 Alba
@Lionel_Messi10 @mekston @blakkudium @AFA @zodiak_10 @macio_944 @Sysia11 @escarabajo @Faro @Lanosss i inni fani Leo i amigosów
0
@LukaszFan Tamte czasy już nie wrócą.
3
@DLFCB To oglądaj Inter Miami.
2
@jedrek7000 Za mistrzostwo w sezonie zasadniczym zdobywa się tzw. supporters shield. Później są playoffy tak jak w każdej innej amerykańskiej lidze.
2
@Tollusiek Rojas zaczął strzelanie. Chicago szoruje po dnie wschodu a więc nie powinno być problemu.
3
Do podstawowej 11 Miami wraca dziś Luisito.
2
@Luciano99 Browary padem otwierał i przestał działać.
1
@blakkudium Mogliby powalczyć o mistrza.
1
@Kapitan hawk We Francji ogólnie jest problem z kasą przez słabnące PSG.
0
@Masnymichael Zazwyczaj średni. Przechodziłem na najtrudniejszym Castlevanie,Ninja Gaiden i pad skończył w śmieciach.
0
@FcPortoFan1999 Gale tych freaków są beznadziejne ale konferencje to złoto.
0
@cchesterr43 Jak widzę takiego Pawlaka czy DeFreisa to uważam, że bliżej KSW do Ekstra niż LK.
0
@FcPortoFan1999 UFC to LM a KSW to Ekstraklasa.
1
@escarabajo Royale sprawiło niespodziankę. Testowano w tym superpucharze ciekawe rozwiązanie transmisyjne porabowane już w MLSie z przyczepioną kamerą do sędziego.