Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DonCarletto Kontrakt ma do 26r. Może ktoś w lecie się po niego zgłosi.
2
Dublet Icardiego z Antalyasporem.
https://streamin.me/v/735a35ab
https://streamin.me/v/804f343d
@escarabajo
1
Gol Oyarzabala z Gironą.
https://x.com/TransferSector/status/1847688178255163600
@Kapitan hawk
0
@FcPortoFan1999 Może obronią tytuły. Chociaż w Portugalii nie spodobałby ci się taki obrót wydarzeń.
1
Bramka LDJ z Alkmaarem.
0
Chukwueze na 1;0 dla Milanu z Udine.
https://streamin.me/v/hp6elmi7
0
@Pnog37 Coś mu dolega.
1
@Hosh Już poprawione.
2
Kosmiczny mecz w Lublinie!
@FcPortoFan1999 @FCBparasiempre
1
@FCBparasiempre 2;2 Już.
8
Bramki Legii z Lechią.
@FcPortoFan1999 @escarabajo @fart
0
@Rupert_Haubica Na najlepszej czwórce Hilal,Nassr,Ittihad,Ahli jest fajna atmosfera. Gorzej z resztą.
6
Eric Smith na 1;1 dla St.Pauli z BVB.
Guirassy na 2;1 dla BVB.
https://x.com/GoalsXtra/status/1847372043874161020
0
@Encore Możliwe, że w przyszłości im zabronią tak jak zabronili bramkarzom wychodzenia przed linię niczym Dudek.
0
@escarabajo No w sumie :D Jutro z Quadisiyą szykuję się ciekawy mecz.
1
@mekston Nie bez powodu wyleciał z Ittihad.
1
@escarabajo Nietrafiony XD Co za mecz!
1
Chyba będzie karny dla Shabab XD
12
Cr z karnego w 96min dla Naserów z Shabab.
https://x.com/GoalNassr/status/1847367085631983875
@escarabajo @blakkudium @Lionel_Messi10 @AFA @Popitek12 @LukaszFan @mekston @Kapitan hawk @macio_944
3
@macio_944 Mówisz i masz. Karny dla Naserów XD
8
Naserzy tracą prowadzenie w końcówce spotkania po samobóju Ali Al Hassan.
https://x.com/mydy1286628/status/1847365392424984751
@escarabajo @blakkudium @Lionel_Messi10 @AFA @Popitek12 @LukaszFan @mekston @Kapitan hawk
9
Laporte na 1;0 dla Naserów z Shabab.
@escarabajo @blakkudium @Lionel_Messi10 @AFA @Popitek12 @LukaszFan @mekston
5
BVB 1;0 z St.Pauli po bramce Bansebainiego.
https://x.com/tekkersfoot/status/1847355509114102070
1
@AFA Haaland,Lautaro,David ,Gyokeres,Boniface.
0
@LukaszFan 0;0 do przerwy.
1
@mekston Nagrywali reklamę kremów nivea.
1
@mekston Tu bramka https://www.reddit.com/r/soccer/comments/1g6ollk/al_hilal_10_al_fayha_marcos_leonardo_5/
Cancelo z asystą przy drugiej bramce dla Hilali strzeloną przez AlDawsariego.
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/1g6ool1/al_hilal_20_al_fayha_salem_aldawsari_65/
2
@Kapitan hawk Do Choroszczy.
1
@Lucyfffer Repra Polski ma największe znaczenie.
0
@BorzyKrzys Wojciech Szewko jak zawsze z rigczem.
https://x.com/TWally0202/status/1846974963745804708