1

Neymar odchodząc z Barcelony, rzucił klątwę na Lewe Skrzydło, każdy piłkarz to jakiś nie wypał.

2

To jest niesamowite, że takim kreatywnym składem gramy jak wóz węgla. Nasi grają jakby Valverde kazał im nie ujawniać ich najlepszy atrybutów.. Dlaczego nie potrafimy wyjść z głupią kontrą, tylko od razu hamujemy?

Dlaczego żaden z piłkarzy nie umie grać na lewym skrzydle? I czy Alba będzie dośrodkowywał tak do usranej śmierci? Tyle pytań,a jest tylko odpowiedź na cały ten chaos. VALVERDE i jego drętwe pomysły na grę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Robert_12_96 Ale tak sami siebie D:

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@SeeleyBooth Również go szanuje, za ten nieskazitelny spokój

0

@Sebix897 Podobno o jedno udko za dużo, sad story..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

16

@kaladin Może bierze rozbieg.

5

@Rewolucja123 O 20 to Ci napaleńcy sami zapłoną jak zobaczą składy xD

0

Ale dzisiaj napaleńców na stronię, łohoho (° ͜ʖ °)

0

5

@kenneth99 Dla mnie zawsze ma minę, jakby całe życie był zdziwiony xD

1

@VamosRakieta jaranie, powiadasz.

2

@kordyl1010 Równie dobrze będzie to wyglądało jakbym kibicował, żeby został ;O

1

@robsesh i mistrzami mikrotransakcji w ich grach.. Dobrze, że masa hejtu wylała się pod trailerem, ale znając EA będą mieli to głęboko w pupie..

1

@ksobi ależ oczywiście, że wie. Właśnie po to zostawiłem karteczkę ;;D

3

@Vahn Szkoda, że mi nie jest do śmiechu ;D Ale pożyczyłem siodełko od sąsiada z którym dzielę piwnice, bo Decathlon otwierają dopiero o 9 ;/ Grzecznie zostawiłem kartkę, że zwrócę do 2 godzin :)

58

Już piąta, a ja dalej nie mogę zasnąć. Wyborny dzień się szykuje..
Edit. A walić to spanie, idę na rower. Wczoraj wstałem po 16 to jakoś dzisiaj przeżyje bez spania.

Ps Ktoś z rannych ptaszków wie jak można opuścić siodełko niżej, bo jest pochylone o jakie 35 stopni i moim jajkom to nie pasuje. Dodam, że siodełko nie ma funkcji góra- dół i nie mogę go podnieś z powrotem xD

PS2 Okej nieważne, rozj*bałem siodełko xDDD O której otwierają Decathlon?

1

@SeeleyBooth Nowa Zelandia :O

2

@SeeleyBooth Moja strata. Lipiec, nienawidzę tych upałów..

0

@SeeleyBooth I płacisz za odpowiedź pewnie też w naturze( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@SeeleyBooth Za dużo chcesz wiedzieć. Gdzie jest haczyk?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@MESSIah16
Jeżeli założę kiedyś firmę produkującą wanny, nazwę ją: W Gorącej Wodzie COMPANY.

0

Czy te promocje Ekstra okazYeah różni się czymś od zwykłego okazYeah w Maczku? Bo widzę, wyborny kuponik z 2 wieśniaczkami

0

@Triv44 Nie filozofuj, dobre?

2

@XBlairrX Ale my tu mówimy o serze, który ma dziury.

0

@FC1899Barca A z jakiej racji wyczarowałeś tam Vidala w składzie?

27

Ser ma dziury.
Więcej sera = więcej dziur.
Więcej dziur = mniej sera.

Wychodzi na to że im więcej sera, tym mniej sera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?