0

@Nano22 Chcesz poznać moja aktualną datę urodzenia czy jeszcze tą kiedy byłem motylem za życia?

3

@badej60 Wystaw 2x drożej na Allegro. Na pewno komuś pomogą.

1

@Bykunn Zgadzam się z tym "Litem". Moja matka ma w nawyku ich kupowanie, a po roku używania praktycznie nie nadają się do niczego. Działają ze 3 razy gorzej..

15

@Cyzix W Barcelonie nie odbyły się targi MWC, a teraz z GDC rezygnują takie firmy jak Sony, Microsoft czy Epic Games, bo się boją o pracowników. To było do przewidzenia, że to się stanie przy tak dużych imprezach, a że u nas tak sprawnie to wszystko działa i dopiero dzień przed IEM decydują się na takie rzeczy to zasługuje na oklaski...

0

@masakrator05 Choć w pewnych momentach była nielogiczna to klimat swój miała. Polecam poczytać ;D
https://www.komputerswiat.pl/gamezilla/artykuly/wszystkie-grzechy-heavy-rain/ny78cv2

0

Bordalas to chyba leci po jakiś rekord żółtych kartek xD

0

@zawsze_barca Po jego tweetach można wnioskować, że to jakiś troll followersów sobie nazbierał ;d

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Danny Gaucho No bo jak tak można. Inni już "dostali" koronaświra, a Polska jak zawsze na szarym końcu..

1

@gimmeq1 Klawiter dostał

0

Jak myślicie Ajax dzisiaj jest w stanie dojechać Getafe?

0

@amanter Wypadałoby, gdyby dziennikarze nie zadawali po 50 razy tego samego pytania, temu samemu piłkarzowi :p

1

@DLFCB Czasem się zastanawiam czy piłkarze w kontraktach nie mają zapisanej jakiejś wzmianki w stylu "Najlepszy jest Leo, pamiętaj. Od dzisiaj będziesz tak mówił w wywiadach."
PS Zapomniałem dopisać, że Messi jest najlepszy, bo komentarz się nie przyjmie xD

1

@Barteknos Wydaje mi sie, że ktoś biegł do Enrique, ale może jestem w błędzie.

0

@Gaucho Aż dziwne, że City nie czepia się tych wypowiedzi Guardioli. Pucuje jajo w stronę Barcy praktycznie co chwile. Można byłoby równie dobrze podpisać przegraną Man City z Barcą pod sabotaż ;D

1

@Rewolucja123 Ty, na Gamivo razem z Vatem kosztuje 64 zł, cała kolekcja.
https://www.gamivo.com/pl/product/batman-arkham-collection-1

0

@Rewolucja123 Jest,a czemu ma nie być. Jak poczekasz do jakieś promki na Steamie to dorwiesz po 20 ziko za jedną część,a i pewnie w zestawie (bundle) bedą również sprzedawać

0

@Rewolucja123 We wrześniu z okazji 80 lecia Batmana, rozdawali za friko przez miesiąc na Epic Games.

3

1

@Rewolucja123 Gdzie ty byłeś jak rozdawali całą serie za darmo?

2

@Hushovt Not bad.



@krzychu1526 Ta ruda też niczego sobie. Myślałem, że jest modelką czy cuś, ale niczego nie znalazłem ;/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@PanZagadka Jakich ja to czasów dożyłem, że Barcelona jak i Real drżą ze strachu xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FC1899Barca U nas panuje "rodzinna atmosfera" xd

2

@NGTRX To po co oglądać? Wystarczy słuchać.

0

@kuz U mnie Juve i Real.

0

@Hiacynk Uj, jednak stawiam na Real, yolo.

0

@bixmix W meczu Juve śmierdzi dla mnie remisem. Ja bym wjechał underkiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?