30

@MesQueUnClub96
Streszczenie dla leniwych

1.Z każdym meczem wyglądamy gorzej, nie widzę już tego entuzjazmu kibiców, który był w pierwszych meczach pod wodzą Setiena.

2. Pan @Janiama uznał, że kibice mają prawo być zawiedzeni, bo liczyli na coś więcej.

3. Rakitic gra w pierwszym składzie, choć słabo się prezentuje.

4. Messi jest tragiczny pod wodzą nowego trenera.

5. Wytykanie słabego przygotowania, jeśli chodzi o taktyke

6. Mówienie jak to chłopaki powinni grać, a nie grają.

13

Biedronka zaprezentowała nowych członków Gangu Świeżaków, Wirusiaki.


66

Tylko czekać na jutrzejszy poranek w TVN jak Chajzer będzie udawać chorego na koronawirusa.

0

0

@kamilos1214 Od razu świry. Po prostu nie rozumiesz dzisiejszy mody, maski są aktualnie w modzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@krzysiek-fcb-17 To już wiem do kogo należy ten komentarz ;D
https://ibb.co/z5ghLW0

4

@Fabik87 Domestic Cup brzmi ciekawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Kuczek Wybrali się, nie było ich za wiele, a afera była tylko taka, że ktoś się odlał w miejscu publicznym i dostał mandat :d

0

@Kuczek Obejrzyj sobie, polecam.


0

@FafitFCB Nie jem śniadań, czy to wlicza się do jakiejś diety? A tak poza tym to 3/4 swojego żarcia, którego powinienem zjadać w ciągu dnia wpierdzielam dopiero po północy xD

1

@Hushovt Zmieniłeś avatar i kompletnie Cię nie poznałem, a zastanawiałem się co to za świeżak spamuje dzisiaj na La Bombie.

1

@FafitFCB United. Co jak co, ale kasy mają, tylko potrzebują osoby, która sprawnie będzie tym wszystkim zarządzała.

1

@chavez Wysłałem. Rowniez nie popieram ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@tristan87 Pod artykułami nie miał takiego polu do popisu xD

1

@sebasek99 O Boże, dopiero teraz zauważyłem, że "On" wrócił ;o

0

@kuba505 Świat się zmienia, niedługo wszystko będzie ekologiczne i nie widzę w tym nic złego.

1

@Veb1233 Planuje napad na muzeum?

0

@FafitFCB Tiki-Taka, dwa posty niżej.

0

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to "The Divison 2" jest do kupienia za 6 ziko na Epic Games do 18.00

0

@DawidekFCB Być będziemy, ale kiedy to nastąpi. Może już nie za kadencji Messiego w Barcelonie.

10

@Mathew86 Ok Boomer.

0

@Keson Wydziera się na nich facet, który nic nie osiągnął w swojej karierze. To wystarczy, żeby wszcząć bunt.. Piłkarze nie raz pokazali jak to sobie cenią cichy trenerów, coś ala Dobry wujek.

0

@Keson Cope to jest bardzo dobre źródło. Już za czasów Enrique w Barcelonie piłkarze pokazali jak to lubią strzelać foszki, bo jeden posadził drugiego na ławkę czy jakieś sprzeczki między Leo, a Enrique itd. Natomiast Sarabia pokazał tylko, że piłkarze nie słuchają sie tego co mają robić. Strzelać z dystansu? A po co komu to potrzebne, podajmy jeszcze 30 razy pod polem karnym..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@Piotr89Sand Gwiazdą byłoby wielu, gdyby potrafili wziąć grę na siebie, a nie szukać Messiego przy każdej sytuacji.

19

@AmigoBlancos Nie ta strona.

1

@itmustbejoke Masz Albe. Wczoraj przechodził samego siebie..

6

@PuszkinFan Pracownice wykupiły wszystkie maseczki by móc sprzedać na Allegro 2x drożej ;D

0

@PanPatrykk Biblia Szatana.

0

@PanPatrykk Może chodziło o tą drugą Biblię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?