4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
30
@MesQueUnClub96
Streszczenie dla leniwych
1.Z każdym meczem wyglądamy gorzej, nie widzę już tego entuzjazmu kibiców, który był w pierwszych meczach pod wodzą Setiena.
2. Pan @Janiama uznał, że kibice mają prawo być zawiedzeni, bo liczyli na coś więcej.
3. Rakitic gra w pierwszym składzie, choć słabo się prezentuje.
4. Messi jest tragiczny pod wodzą nowego trenera.
5. Wytykanie słabego przygotowania, jeśli chodzi o taktyke
6. Mówienie jak to chłopaki powinni grać, a nie grają.
13
Biedronka zaprezentowała nowych członków Gangu Świeżaków, Wirusiaki.
66
Tylko czekać na jutrzejszy poranek w TVN jak Chajzer będzie udawać chorego na koronawirusa.
0
@kamilos1214 Tak jak już wcześniej wspomniałem, nie znasz się na modzie.
https://home.bt.com/images/a-model-for-christopher-shannon-136395446179003901-150113151407.jpg
0
@kamilos1214 Od razu świry. Po prostu nie rozumiesz dzisiejszy mody, maski są aktualnie w modzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@krzysiek-fcb-17 To już wiem do kogo należy ten komentarz ;D
https://ibb.co/z5ghLW0
4
@Fabik87 Domestic Cup brzmi ciekawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Kuczek Wybrali się, nie było ich za wiele, a afera była tylko taka, że ktoś się odlał w miejscu publicznym i dostał mandat :d
0
@Kuczek Obejrzyj sobie, polecam.
0
@FafitFCB Nie jem śniadań, czy to wlicza się do jakiejś diety? A tak poza tym to 3/4 swojego żarcia, którego powinienem zjadać w ciągu dnia wpierdzielam dopiero po północy xD
1
@Hushovt Zmieniłeś avatar i kompletnie Cię nie poznałem, a zastanawiałem się co to za świeżak spamuje dzisiaj na La Bombie.
1
@FafitFCB United. Co jak co, ale kasy mają, tylko potrzebują osoby, która sprawnie będzie tym wszystkim zarządzała.
1
@chavez Wysłałem. Rowniez nie popieram ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@tristan87 Pod artykułami nie miał takiego polu do popisu xD
1
@sebasek99 O Boże, dopiero teraz zauważyłem, że "On" wrócił ;o
0
@kuba505 Świat się zmienia, niedługo wszystko będzie ekologiczne i nie widzę w tym nic złego.
1
@Veb1233 Planuje napad na muzeum?
0
@FafitFCB Tiki-Taka, dwa posty niżej.
0
Jeżeli ktoś jest zainteresowany to "The Divison 2" jest do kupienia za 6 ziko na Epic Games do 18.00
0
@DawidekFCB Być będziemy, ale kiedy to nastąpi. Może już nie za kadencji Messiego w Barcelonie.
10
@Mathew86 Ok Boomer.
0
@Keson Wydziera się na nich facet, który nic nie osiągnął w swojej karierze. To wystarczy, żeby wszcząć bunt.. Piłkarze nie raz pokazali jak to sobie cenią cichy trenerów, coś ala Dobry wujek.
0
@Keson Cope to jest bardzo dobre źródło. Już za czasów Enrique w Barcelonie piłkarze pokazali jak to lubią strzelać foszki, bo jeden posadził drugiego na ławkę czy jakieś sprzeczki między Leo, a Enrique itd. Natomiast Sarabia pokazał tylko, że piłkarze nie słuchają sie tego co mają robić. Strzelać z dystansu? A po co komu to potrzebne, podajmy jeszcze 30 razy pod polem karnym..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@Piotr89Sand Gwiazdą byłoby wielu, gdyby potrafili wziąć grę na siebie, a nie szukać Messiego przy każdej sytuacji.
19
@AmigoBlancos Nie ta strona.
1
@itmustbejoke Masz Albe. Wczoraj przechodził samego siebie..
6
@PuszkinFan Pracownice wykupiły wszystkie maseczki by móc sprzedać na Allegro 2x drożej ;D
0
@PanPatrykk Biblia Szatana.
0
@PanPatrykk Może chodziło o tą drugą Biblię ( ͡° ͜ʖ ͡°)