0

@kamillek88
Wszystko się zgadza poza tym, ze Ter Stegen jest tu niewinny. Jakby go traktowali z szacunkiem to i on odwdzięczyłby się tym samym, a jak go kopią w tyłek to on oddaje kopiąc w bardziej czułe miejsce.

1

@Exerion
Ale on się stawił na "komisję lekarską" u pracodawcy, który nie ma najmniejszych wątpliwości, że jego L4 jest zasadne.
Nie chce jedynie by ten bardzo źle go traktujący pracodawca szastał jego danymi wrażliwymi dla swoich korzyści. Gdy był właściwie traktowany to nie miał z tym problemu przy poprzedniej kontuzji.

0

Brawo, wszyscy normalni wspierają Ter Stegena!

0

"Problemem nie były pozwolenia od władz, a opóźnienia w pracy"

Kolejne kłamstwo Laporty obalone. Ile jeszcze?

0

@AxelF
La Liga nie jest pracodawcą Ter Stegena, jest nim Barcelona i to jej zawodnik przedstawia orzeczenie o niezdolności do pracy bo to dla niej pracuje, La Liga nie ma nic do tego.
Oddzielna jest sprawa między Barceloną i La Ligą, ta daje opcje klubowi, ale klub bez zgody pracownika nie może przekazać jej danych wrażliwych by wykorzystać te opcje.

2

Murem za Ter Stegenem!
Jest najlepszym GK w kadrze, kapitanem, klub sprowadza 2 nowych GK próbując go wypchnąć z klubu, nawet z nim nie rozmawiając. Napuszczają na niego dziennikarzy, burzą wizerunek wśród kibiców.. tak się nie taktuje zawodnika klubu, tak się nie traktuje kapitana.
To co teraz robi jest odpowiedzią na bardzo nieładne działania klubu. Trzeba patrzeć na chronologię, jakby najpierw MATS się tak zachował, a później klub by chciał się go przez to pozbyć to byłbym murem za klubem, ale w tej sytuacji zdecydowanie popieram Marca, że nie daje sobą pomiatać.
Kopią go w tyłek to odpłaca tym samym.
Jak był traktowany właściwie to nie miał problemów z udostępnieniem raportu by zarejestrować Szczęsnego, teraz nie ma powodu by iść klubowi na rękę.
To, że piłkarze popierają Marca i chwalą za to jak im zawsze pomagał jako kapitan i chcą by dalej nim był pokazuje jak paskudnie postępuje klub próbując poprzez dziennikarzy pokazywać zupełnie inny obraz.

Byłem zwolennikiem Laporty przy wyborach, ale niestety się pomyliłem, kłamie jak typowy lewacki polityk, z niemalże wszystkim, a na koniec ogłasza sukcesy tam gdzie ponosi porażki, nie chcę takiego sternika w klubie..

1

@Pustelnik
Tak jest, zarząd niech mu opaskę zabierze, reszta drużyny się zbuntuje i dzięki temu będziemy w super atmosferze wygrywać wszystko jak leci. Do tego z pewnością po takim kroku zarządu MATS podpisze dokumenty żeby można było zarejestrować jego następców.
Zawodników trzeba szanować, a kapitana szczególnie, potraktowali go jak śmiecia to im odpłaca nie dając sobą pomiatać, drużyna stoi za nim co też potwierdza, że to nie on jest tu czarną owcą.

1

Ferran znów pokazał, że bije Lewego na głowę przydatnością dla drużyny.
Różnica kolosalna, albo gramy w 11, albo w 10 żeby ten 11 mógł nabijać indywidualne statystyki.

1

Super zachowanie drużyny, brawo!

0

Brawo MATS, nie daj sobą pomiatać!

Najpierw traktują go jak śmiecia, a później liczą, że będzie im szedł na rękę?
Gdy był normalnie traktowany to i on zachował się normalnie, umożliwiając podpisanie Szczęsnego..

0

@Michas_13
Jak to co? Wrócił po kontuzji de Jong, czyli najlepszy możliwy DM do stylu gry Barcelony i w końcu został ustawiony na właściwej sobie pozycji.

1

A gdzie w ankiecie najlepsza opcja, czyli "Pozbyć się za jakąkolwiek kwotę, byle zaoszczędzić na jego wielkiej pensji i podnieść poziom gry drużyny?"

0

@bady48
Ciężko nie dostać jak mało co w klubie działa, transparentności za grosz, oszustwa na każdym kroku, wyprzedają co się da żeby móc robić transfery, a i tak ciągle nie mogą, stadion budowany ponad 2 razy tyle co miał być, sławnych odszkodowań za opóźnienia nie widać.. a tu 86% idiotów to jeszcze popiera.

2

Widać im się nie spieszy z budową nowego stadionu..

1

@tbas
To była wymówka Flicka, który sam na początku mówił, że Fati świetnie wygląda na treningach i dlatego właśnie nie pozwolił na jego transfer rok temu.
Zresztą były później przecieki z treningów, że Fati wyróżniał się np. w ćwiczeniach strzeleckich, ale Flick tego kompletnie nie doceniał.

0

O ile mnie pamięć nie myli zakładałem się tu z kimś na początku ubiegłego sezonu, że Como będzie w 10 Serie A, a oponent twierdził, że będą walczyć o utrzymanie..
Nie pamiętam z kim i czy ostatecznie poszedł ten zakład czy tylko przymiarki były, a nie chce mi się szukać :)

1

@tbas
Został odstawiony na boczny tor przez Flicka, został postawiony w sytuacji, w której prawie wszyscy by odpuścili, a on ciągle walczył i gdy dostał w końcu minuty to był gotowy i meczu z Mallorcą był najlepszy na boisku, mimo wielu miesięcy bez gry i co za tym idzie braku ogrania.

0

@PerroHerro
A ja myślę, że mu brakowało 2-3 zawodników pasujących do tego co chciał grać, począwszy od 9.
No i ludzie zapominają, że przejął drużynę na 8 czy 9 miejscu, a skończył na 2, a rok później wygrał ligę.
No i też trafił na mocny Real w swoim 3 sezonie, a Flick w ubiegłym na jeden z najsłabszych w ostatnich latach, bo porównując punktowanie Xaviego i Flicka to Niemiec poziomu nie podniósł.

0

@Lokusekpl
Nie raz już słyszałem, że Katalończycy są bardzo podobni mentalnie do Polaków, u nas też dla bardzo wielu ważniejsze słowa niż czyny..

0

@kosmos91
Po miesiącach bez gry, kompletnie nie ograny, gdy w końcu dostał minuty był najlepszy na boisku w meczu z Mallorcą.
Dodaj do tego ogranie, zaufanie trenera i zgranie z drużyną i mamy topowego zawodnika..

0

@PerroHerro
Byłby Xavi, ale miał też odpowiednich zawodników do swojej gry, a nie np. pupilka prezesa, którego trzeba chować w pressingu i który nie potrafi przyjąć piłki.

0

@Lokusekpl
Więc Laporta nie tylko do dymisji, ale i do pudła..

0

14 baniek to chyba tyle samo co miał młodszy, bardziej ambitny, oddany klubowi i po prostu lepszy Fati, ale Flick nie chciał mu dawać minut, a wypalonym Angolem będzie grał bez względu na jego poziom.

0

Kompletny brak myślenia o drużynie z tym transferem Lewego bije z tego wywiadu. Po prostu Laporta szukał głośnego nazwiska..
Mamy olbrzymie problemy finansowe, prawie nie stać nas na transfery, a ściągamy gościa, który w pierwszej kolejności ma być strzałem PRowym i marketingowym i dajemy mu pensję, którą można rozbić na 3 topowych graczy..
A sam Lewy też niby się palił do transferu, niby wszystko ułatwiał, a jednak wyciąga od klubu zdecydowanie najwyższy kontrakt w drużynie.

0

Nie ma to jak oddać młodego chłopaka, który serce oddawał dla klubu i któremu zależało na odbudowaniu formy, a wziąć w jego miejsce słabszego, starszego, wypalonego, który w 15 drużynie PL się nie łapał do składu..

0

@Lokusekpl
No oczywiście, że do Laporty pretensje, o tym ciągle piszę. Natychmiastowa dymisja to minimum, które powinno teraz nastąpić.
Jeśli umowa została tak skonstruowana, żeby Laporta miał się czym chwalić, a wiedział od razu, że to lewy zapis to musiał też zdawać sobie sprawę z tego, że tak naprawdę strzela siebie tym w kolano, bo to po kilku miesiącach wyjdzie.. czy był tak głupi?
Nie chce mi się wierzyć.. bardziej wierzę w to, że lewizna to idzie dopiero teraz i to jest powód tego, że się odszkodowań od (ś)Limaka nie domagają.

Jest jeszcze jedna opcja, ale bardzo wątpliwa, bo jakieś już głosy były chyba z klubu, że odszkodowań nie będzie.. mianowicie mogą poczekać do zakończenia budowy i wtedy egzekwować odszkodowanie zgodnie z zapisami z umowy. W tym przypadku nie ma dodatkowych opóźnień i kolejnego przetargu.

0

Fati>Rashford

Tylko, że Angol będzie grał, a Ansu Flick z niewyjaśnionych powodów skreślił.

0

@Coveta
Za samego Lewego od Arabów byśmy jeszcze mogli sporo wyciągnąć, do tego Fermin czy Casado i kupujemy bez problemu. A w kolejce do odejścia są też inni, jak Christensen.
I Alvarez nie do wyciągnięcia, Haaland to szybszy i młodszy Lewy, a do tego kontrakt zechce co najmniej podobny.. Lautaro poniżej 100mln można wyciągnąć, zarobki połowę mniejsze niż Lewy, a gra drużyny o poziom w górę.
Wszystko do zrobienia, tylko budżetu płacowego brak, bo Lewy ciągnie z niego za 3.

0

@PerroHerro
Widząc co robi Laporta to Font gorszy by nie był. Obawiałem się pewnych kwestii w przypadku Fonta, liczyłem na inne w wykonaniu Laporty. Ogólnie wyszło na to, że te których się bałem u Fonta byłyby niczym w porównaniu z tym co robi Laporta.

0

@Lokusekpl
Umowa to rzecz święta. Nie stać ich to po co podpisywali taką umowę? Po co i dlaczego podpisał ją Laporta i się nią chwalił, a dokładnie właśnie tym zapisem?

Nie wywiązali się z umowy i nie stać ich na kary to firma do zamknięcia, a właściciele do odsiadki.. Może w przyszłości inni zastanowią się 2 razy zanim coś takiego zaproponują/podpiszą i świat będzie odrobinę lepszy.

Procedury? Jak byk stoi w artykule, że (bez długich formalności) już inne firmy poprawiają po partaczach z Turcji. Wszystko można zrobić, ale jak się chce wałki kręcić to nie da się zrobić nic.. poza ciągłym oszukiwaniem ludzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?