8

"Jeśli zrobi to zawodnik nieupoważniony, natychmiast zostanie upomniany żółtą kartką"

Jeśli rzeczywiście mieliby się tego trzymać to Vinicius w tym sezonie rozegra mniej minut niż u nas Roque w poprzednim.

0

I Xavi też to widział, chciał się pozbyć Lewego i poprawić jakość gry zespołu, ale pozbyli się jego i dalej będziemy oglądać jak 10 zawodników stara się by jedenasty mógł nabijać statsy, ale tylko ze słabiakami, bo z tymi mocniejszymi gramy w 10.

6

Pau Victor to rzeczywiście może być spoko opcja na zmiennika.. ale dla Roque, a nie Lewego, którego już dawno (a najlepiej nigdy) nie powinno być w Barcelonie.

0

Jakby odszedł to mógłby być dobry sezon, świetny nie będzie..

0

Ale będzie żal za kilka lat jak go teraz wypuścimy, bo jego miejsce okupuje stary, drewniany gwiazdor..

0

Bardzo smutny dzień w historii Barcelony, jeden z najsłabszych zawodników w stosunku ceny i zarobków do tego ile dał drużynie. Najsłabszy zawodnik na statusie gwiazdy, przynajmniej w tym wieku

1

Słabe pytanie w ankiecie, powinno brzmieć co najwyżej "czyim zmiennikiem powinien być Lewy?"

3

Przed wyborami miałem wątpliwości, sprawdzony już Laporta czy rewelacyjny w gadce Font. W końcu doszedłem do wniosku, że lepiej wybrać kogoś sprawdzonego już w bojach, ale dziś muszę się pokajać, Font wygląda lepiej. Wciąż mam wątpliwości, bo przecież już niejednokrotnie ktoś fajnie gadał, a później mało co z tego realizował, jak np. nasz obecny rząd. Niemniej jednak Laporta w porównaniu z pierwszą kadencją to 2 razy tyle Laporty wizualnie i 1/2 Laporty w działaniu, więc na dziś myślę, że Font mógłby dać nam więcej. Przede wszystkim zaufałby w pełni Xaviemu, a ten w końcu dojrzał, by wyrzucić z klubu najsłabszego technicznie zawodnika od lat, więc istnieje duże podejrzenie, że Lewy to gracz Laporty, nie trenera, a jeśli to się kiedyś potwierdzi, że chęć pozbycia się Lewego to powód zwolnienia Xaviego, to Laporta straci to wszystko co zbudował za pierwszym podejściem.

0

@ChampionLW
A Ty jak już coś piszesz to się naucz podstawowych zasad, na czele z interpunkcją.

PS. Napisz z autokorektą z telefonu "Vitor" i zobacz co Ci wyjdzie ;)

1

"Słaby technicznie" Roque jest w tym aspekcie 2 klasy lepszy niż Lewy, ale jakoś trzeba wytłumaczyć, że Victor tak mało grał, stąd te bajki w prasie.

4

Chłopak grając ochłapy zrobił w tamtym sezonie lepszą średnią goli do minut niż Lewy.
Kto z tej dwójki powinien odejść jest sprawą oczywistą dla ludzi racjonalnie myślących, ale niestety decyzja należy do tych ślepo zapatrzonych w Lewego i liczących, że nagle w wieku 36 lat nauczy się techniki, pressingu, grania kombinacyjnego, itd., a do tego będzie miał niemalże 100% skuteczność..

0

@kanver_
Bawi się w Miami, ale w reprze nadal kieruje grą drużyny, pokazując, że wciąż jest najlepszy.

0

@FcPortoFan1999
Nie dość kiepskim, tylko fatalnym.
Gość się zachowuje jakby był on, długo nikt i dalej reszta. Tak nie działa kapitan.
Wchodzi na boisko z Austrią gdy wszystko nieźle funkcjonuje i zaczyna każdym dyrygować, ustawiać po swojemu, macha łapkami zamiast grać i wszystko się sypie.
Jak wygrywamy to jest super, wszyscy grali świetnie, a on to już w ogóle, ale jak przegrywamy to było za mało podań do niego, koledzy mu wystarczająco nie pomagali i za mało sytuacji mu wykreowali, on musi się zastanowić czy dalej grać w reprze, bo z takiego grania to on nie ma radości (wypowiedź po odpadnięciu z MŚ), a jak gra była ostatnio lepsza, zwłaszcza ta bez niego, to choć mało kto go jeszcze w kadrze chce, to on się zapiera rękami i nogami żeby grać dalej.

4

Ter Stegen, Frenkie, Araujo, Pedri/Gavi

Lewandowski nawet w swoim domu nie jest kapitanem, nie nadaje się do tej roli kompletnie.

0

@NeroTFP1
Przeczytaj jeszcze raz, bo nie zrozumiałeś ;)

0

Rodri nie był nawet w TOP5 reprezentacji Hiszpanii na Euro, ale dostał MVP za nazwisko i być może zaraz wygra ZP :)
Vinicius nie był najlepszy w Realu, na Copa America nie istniał, a jest głównym kandydatem do ZP, bo robi z siebie ofiarę, a dzisiejszy świat tego typu przygłupów lubi.
To pokazuje jak bezsensowny jest to obecnie plebiscyt, ta ZP.

Patrząc na same umiejętności i grę wciąż najlepszy jest Messi i to on powinien otrzymać nagrodę dla NAJLEPSZEGO PIŁKARZA. Mbappe depcze mu już po piętach, ale jeszcze w tym roku Messi jest lepszy i powinien otrzymać nagrodę, tak jak w poprzednich kilkunastu latach, bo indywidualnie nikt nie miał do niego podjazdu.

Ale w związku z tym, że ZP niestety nie jest, zgodnie ze swoim pierwotnym założeniem, indywidualną nagrodą "dla najlepszego piłkarza", tylko nagrodą indywidualną za osiągnięcia drużynowe to w tym roku powinien ją otrzymać Bellingham. Był dużo lepszy od Viniciusa w Realu i bardziej decydujący, do tego doprowadził słabych Anglików do finału Euro (przypominam, że Modrić też dostał ZP (niezasłużenie), choć przegrał w finale Euro).

1

Wszystkim, którzy narzekają na obecną pensję De Jonga przypominam, że on teraz dostaje wyrównanie za wcześniejsze sezony, gdy jego pensja została obniżona żeby spiąć budżet. Inaczej mówiąc, on w tej chwili zarabia mniej niż wskazuje na to jego kontrakt, bo część z obecnego wynagrodzenia zarobił już wcześniej, tylko dopiero teraz dostaje.
Także zamiast go hejtować należy mu podziękować za to, że również dzięki niemu byliśmy w stanie w poprzednich sezonach zarejestrować wszystkich zawodników.

1

@-Tomasso-
No właśnie, dlatego jak Hel jest polski, tak Gibraltar "powinien być" hiszpański, a jest brytyjski.
Myślę, że teraz już zrozumiesz ;)

1

De Jong to najlepszy DM do naszego stylu grania, nawet mając nieograniczony budżet nie znajdziemy lepszego. Żeby to wiedzieć trzeba się znać na piłce i umieć samodzielnie myśleć, a nie powtarzać bzdury za innymi, z czym większość tu ma problemy.

0

Szacun dla Araujo za przywiązanie do barw narodowych i to, że nie wstydzi się wiary.. i to tyle na temat jego wpisu, nie rozumiem jakichś innych wniosków.

A krytykowanie Ronalda za to, że leci na kasę po wpisie, w którym podkreśla jak ważna jest dla niego reprezentacja, za grę w której, w porównaniu do klubu, dostaje co najwyżej symboliczne "grosze" to jakiś niezły fikołek myślowy.

0

@Bajson
Gdyby to było po wygranym finale z Polską to nic tylko się cieszyć z takiego osiągnięcia naszych, w innym przypadku takie przyśpiewki byłyby nieuzasadnione i miały wydźwięk jedynie polityczny.

0

@ViscaelBarca2007
Jak ktoś nie widzi, że Frenkie ma wszystkie cechy i umiejętności by grać jako samotna szóstka to ja też kolejny raz tego nie będę wałkował.
Tu grał z tym, tam grał z tamtym.. nie ma to kompletnie znaczenia, pokazał na długim dystansie w roli stopera, że świetnie broni i w praktycznie każdym meczu jako samotny DM, że potrafi to robić. Kwestia jest taka by "nie musiał" jednocześnie biegać do przodu i kreować przez indolencję innych w tym zakresie, bo wtedy zaczyna go brakować z tyłu. To by trzymał się pozycji to już kwestia do rozwiązania dla trenera, wcale nie skomplikowana, bo myślę, że wystarczy jasno określić rolę zawodnika, a on jest od tego by się dostosować do poleceń.

1

A ogólnie to kolejny po Xavim, któremu Lewy i ślepa wiara w niego nie pozwoli zaistnieć w Barcelonie. Xavi w końcu poszedł po rozum do głowy, ale jak się okazało zbyt późno i zanim zdołał pozbyć się Lewego to Laporta pozbył się jego.. ciekawe czy Flick zdąży..

0

No i mamy taką defensywną szóstkę, zawodnika, który świetnie broni, co udowodnił grając ze świetnym efektem dużo meczów rozegrał na stoperze.. Frenkie De Jong.

1

@BukmacherkaToNieTypy
Wystarczy sprzedać Lewego do Arabów, wrócimy do zasady 1-1 i zrobi się miejsce w budżecie płacowym na 3 nowych graczy.

1

@slayer
Owszem, wycisnął.. całą wcześniejszą radość z gry

1

@masik86
Masz rację jeśli chodzi o moment, w którym zaczął się upadek, ale co do powodu to się jednak mylisz.. Prawdziwy powód to gość, który wtedy zaczął przykucać w okolicach naszej ławki

1

Pierwszy gość do sprzedania, zarówno biorąc pod uwagę kwestie sportowe jak i finansowe, będzie pierwszym do grania.. nie ma opcji żeby było dobrze w tym sezonie.

0

@Linghunter88
No tak, jeśli już to w tą stronę, tylko problem w tym, że to co zostałoby zabrane piłkarzom dostaliby wszelkiej maści działacze, a to jeszcze gorzej.

7

Ostatnio widziałem wpis gościa oburzonego, że kobiety zarabiają lepiej na portalach dla dorosłych i tak pomyślałem, że to analogiczna sytuacja- gdzie większa oglądalność tam większa płaca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?