- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 716 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 716 Culés
#Tiki-takaGarcía Pimienta: Znów nam uciekł awans, kiedy już byliśmy blisko. Nie mogę być bardziej dumny z tego, co osiągnęli ci piłkarze, najmłodsza Barça B w historii. Zawodnicy walczyli jak prawdziwi weterani. Barça to wy! [@GarcíaPimienta]
2
Jak bym chciał go zobaczyć jako trenera pierwszego zespołu.
34
W tamtym roku przez super decyzje Setiena, żeby powołać m.in. Fatiego na LM, a ostatecznie nie dał mu zagrać xD
0
Kurde coś mnie ominęło. Kiedy grali i jaki wynik :( ?
6
@DaPidejpi I Puiga, Fati dostał ogony z Bayernem kiedy już było pozamiatane.
2
@Coutinho007 o właśnie Puig jeszcze. Coś mi świtał on ale nie chciałem gafy strzelić. Warto dodać ze Puig wcześniej w lidze ładnie grał
23
@DaPidejpi Aż mi przypomniałeś o tym.Boże jak ja wkur... byłem za Fatiego i Puiga wtedy na sołtysa.Idiota zabrał ich na LM, a wyszedł Vidalem na skrzydle :D
1
@DaPidejpi Wolał Irokeza bez formy, który zawisnął na bandach jak nawalony typ.
2
@matirix20 Wczoraj, 2:2 po dogrywce i 4:5 w karnych z UCAM Murcia. Aż pięć karnych przestrzelonych.
3
@DaPidejpi Araujo wyprosił u Setiena możliwość udziału w walce o awans z kolegami z Barcelony B (podobnie jak Oscar Mingueza w tym roku). Setien tchórzliwie zdecydował się na starych i znudzonych - efektu pewnie nigdy nie zapomnimy.
1
@Herbert O kurde nie wiem jak ale ominęło mnie to :(
Wielka szkoda.
1
Znowu się nie udało, ale było blisko. Wyciągniemy wnioski i spróbujemy znowu. Chyba tę gadkę już ćwiczy pod pierwszy zespół xD
1
@ProMILs chyba nie wiesz do czego służy barca b. Powiedział, ze takim młodym składem byli blisko awansu. Jak byś się interesował bardziej, to byś wiedział, o co chodzi
0
już niech przestaną pierniczyć o tych młodych Barcach młodych zawodnikach - jak widać nie działa to, więc nie ma się czym chwalić - kolejny awans przeszedł koło nosa, a pierwsza drużyna zdobyła 2 puchary: Gampera i Króla, w czy przy tym drugim to bardziej inni przegrali niż Barca wygrała.