- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1444 Culés
Gorące dyskusje
Bykunn
1
@ProMILs xD jak mówię za dużo filmów oglądacie. Ale ok wiem że ja nikogo nie przekonam
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1444 Culés
1
Faktem jest, że Barcelona dała d*** prawie w każdym ważnym meczu, tzn. z mocnym rywalem (wyjątek PK). W lidze są tak wysoko tylko dzięki podobnemu frajerstwu AM i Realu. Ligi raczej nie wygrają. I tu pojawia się pytanie. Skoro w ostatnich latach było 3 trenerów, a drużyna tak samo frajersko daje się dymać, no to chyba problem leży gdzie indziej. Drużyna, mimu kilku korekt w składzie, oparta jest ciągle na tych samych grajkach. Więc albo w zarządzie siedzą ludzie ślepi i głupi (w co wątpię), albo Barcelona to kółko wzajemnej adoracji... Dlatego, wg mnie, w Barcelonie jest potrzebna potężna rewolucja w składzie i szczerze, tylko kilku grajków zasługuje na pozostanie - Ter Stegen, Dest, Araujo, Lenglet, Moriba, deJong, Pedri, Fati i Antek. Reszta, jak dla mnie do skreślenia
0
@mercurial2000 tak tylko do meczu wczorajszego wszyscy pisaliście że Alba Busquets wracają do formy grają super wczoraj przegrana to trzeba na nich zwalić ze oni się nie nadają jakby wczoraj Messi strzelil bramkę po podaniu Busquets to pewnie byśmy wygrali i wszyscy pisaliby że Busquets go klasa sama w sobie normalnie ja was nie ogarniam. Pilka jest grą błędów i to się zdaza zawsze i nie ma słabych drużyn a już na pewno nie jest nią Granada już w pucharze prawie nas wyeliminowała i wtedy to my mieliśmy szczęście teraz szczęście było po ich stronie trudno ale jak już kogoś obwiniaz z piłkarzy za wczorajszy mecz to na pewno nie Busquets i Alba
0
@mercurial2000 zamiast antka dałbym Messiego bo to w końcu nasz najlepszy strzelec w każdym sezonie. Ale i tak trochę pojechałeś z tym komentarzem :)
0
@dawid4444 ale ja nie mówię konkretnie o wczorajszym meczu. Przegrali to przegrali. Chodzi mi o grę, mentalność piłkarzy, chociażby w Lidze Mistrzów. Skoro Barcelona dostała oklep od Bayernu, PSG, Romy, Liverpoolu i w każdym z nich grał Alba, Busquets, Messi, Roberto, no to chyba coś nie halo