- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1463 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
89 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1463 Culés
9
@LuisSalvano powiedział, że Betis może ich spokojnie puknąć, wiecie co to oznacza :D
12
@AmigoBlancos że Betis wygra albo przegra albo nawet zremisuje
9
@AmigoBlancos trudno, gratuluje zwycięstwa z Betisem. Musimy kolegę na trochę chyba do szafy zamknąć.
0
@Bobo25 Serio w takie "zabobony" wierzycie?
2
@AmigoBlancos wiem to oznacza wylew Betisu na początku spotkania i tyle :D
2
@LuisSalvano To nie są zabobony. To są chyba jakieś czary ale gdy jesteś taki już naprawdę pewny straty punktów przez Real to w około 90% przypadków to się nie sprawdza. :D
10
@LuisSalvano Ty wierzysz w wszędobylski spisek sędziowski dla Realu to ja mogę w równie tak samo bzdurną rzecz wierzyć.
5
@LuisSalvano POWIEDZIAL CHLOP CO WIERZY W POWROT NEYMARA XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@Maciek98 Dziecko drogie, oczy krwawią od twojego komentarza...
0
@Bobo25 Mhm, co za durne porównanie. To, że Real jest wspierany przez sędziów to prawie każdy widzi. A w takie zabobony to w średniowieczu się wierzyło.
1
@LuisSalvano to nie zabobony tylko statystka. Jak zakładasz coś mało prawdopodobnego to raczej się nie sprawdzi:) wszędobylski spisek aż nadto widoczny. Przecież gdyby nie karny za faul to by przegrali:) komedia
1
@LuisSalvano nie, takie rzeczy wymyślają sobie tylko kibice Barcy, którzy są zaślepieni i nie potrafią spojrzeć obiektywnie na kwestię że sędziowie się po prostu mylą. Raz na korzyść jednej ekipy raz drugiej.