La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1442 Culés

5

"Ahmed Musa jest pierwszym Nigeryjczykiem, który strzelił minimum 2 gole w jednym meczu Mistrzostw Świata i pierwszym, który zdobywał bramki na dwóch różnych mundialach.

Jeszcze 4 lata temu występował w Premier League. Grając dla Leicester nie poradził sobie jednak tak, jak wcześniej w lidze rosyjskiej, więc w 2018 roku za 16.5 miliona euro sprzedano go do arabskiego Nasr.

Musa zarobił spore pieniądze, ale w październiku 2020 roku opuścił klub. Nieoczekiwanie trafił do zespołu Kano Pillars. Tego samego, którego jest wychowankiem. 28 lat i gra w Nigerii. Cóż, spektakularna klęska, prawda?

Okazało się jednak, że Musa świadomie wybrał powrót do ojczyzny. Chciał zarobić pieniądze, dzięki którym jest ustawiony do końca życia. Obecnie gra już tylko dla przyjemności, bowiem odmówił przyjmowania pensji. "

https://www.szybkiplik.pl/download/4a748b6f10a581f0bc303afb7eece2bb.jpg

[Fanpage, Mistrzowie Polski]

0

@adambądkowski93 i debiutował z Barceloną podobnie jak Kapustka:D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?