- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1304 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
69 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
8
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1304 Culés
10
Alba przed przerwą na Reprezentacje był najlepszym LO,Messi G.O.A.T, a grono zwolenników Koemana się systematycznie powiększało.Nawet po Busim ludzie przestali jechać i non stop płakać o brak Puiga w składzie.Chłopaki zgubili rytm meczowy,wtopili pierwszy mecz w tym roku w lidze i czar prysł :D Wszyscy out, Messi człapie i ogólnie cienias bo zmarzł nam chłopaczyna, a Alba to leszcz.Nie mówię oczywiście o tym, że nie wolno krytykować zawodników, bo konstruktywna krytyka jest wręcz konieczna w footballu.Mówię natomiast o wpadaniu ze skrajności w skrajność co chwilę i odpalaniu się jak banda gówniaków.Tak to wygląda czasami, że ktoś może być legendą Barcy, a i tak jest tak dobry jak jego ostatni mecz :D
1
@MaziFCB to nie tak że teraz ktoś chce wywalić albę, ale kolejny raz psychika mu siada w ważnym meczu i trzeba kupić Gayę i powoli robić na tej pozycji zmianę pokoleniową bo tak być nie może. Druga sprawa to fakt że Jordi gra po 50-pare spotkań w sezonie i zwyczajnie ciężko utrzymać koncentrację w tak wielu meczach. Nikt go nie wyrzuca.
2
@MaziFCB Nikt Messiego nie wywala, to bzdury. Ale nie ma co zakłamywać rzeczywistości bo zagrał naprawdę słabe zawody. Masa głupich, niewymuszonych strat, po dwóch padły 2 gole dla białych, wolne na poziomie Ronaldo.
Alba to już nie pierwszy raz ma wylew w poważnym meczu, ja na tego gościa w takich meczach kompletnie nie liczę tylko sie modlę żeby nie odwalił sabotażu w defie. Wczoraj po raz kolejny to zrobił
0
@MaziFCB o ile z Koemanem to faktycznie komedia o tyle z Alba niestety jest poważny problem. Jasne, w tym sezonie jest w kosmicznej formie i wygrał nam kilka spotkań.
No ale kolejny raz wychodzi, że chłopak po prostu nie ma odpowiedniej mentalności. A bez tego możesz wygrywać najwyżej pojedyncze mecze.
Drużyna to nie tylko zlepek dobrych piłkarzy ale niestety aspekt mentalny odgrywa tutaj najważniejszą rolę.
Najpierw bronimy Albe, że gra super sezon a później szok i zdziwienie po kolejnej Romie, Liverpoolu i PSG.