- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1190 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1190 Culés
27
- Fabian Ruiz nie jest jedną z opcji, którą rozważa Barcelona. [Gabriel Sans]
- Mateu Alemany na bieżąco śledzi sytuację Jose Gayi w Valencii. [AS]
10
@BarcaInfo Gaya to wymarzony transfer na lewą obronę
6
@Messibestplayerintheworld Klon Alby, naturalny następca.
3
@BarcaInfo I to są dobre informacje!
2
@AduŚ07
bez sensu oba transfery.
Następca jest w szkółce - Blade - dać mu szansę.
Wszędzie mozna znaleść następcę w szkólce poza napastnikiem.
W pomocy jest kilka ciekawych graczy jak Moriba, Nico, Oriol , .... .
Całość wysiłku powinna iść na środkowego napastnika: Mbappe lub Haland.
9
@fenix1983 balde to zawodnik który w tym sezonie prawie nie grał przez kontuzje. Skoro w 3 lidze nie udowodnił swoich możliwości to czemu miałby to zrobić w 1 lidze a takiej drużynie.
1
@BarcaInfo Alemany wrzucił na telefon Gayi apke "grze jest dziecko " i na bieżąco go sledzi. Co do Ruiza , dziś go nie chcemy wczoraj chcieliśmy, jutro czas pokaże co dziennikarze wymyślą.
0
@Xxxbarca4ever poniewaz ma potencjal i trzeba dać mu szansę.
przykład Minguezy pokazuje, ze warto zaryzykować i tyle.
0
@BarcaInfo wincej środkowych pomocników wincyj.
0
@fenix1983 mingueza to inny przykład grał w Barcy b a w przypadku balde nie możemy powiedzieć nic oprócz tego że jest młody bo kontuzje go łapią. I zawodnik który ledwo co zagrał 2 - 5 meczy w Barcy b ma być podstawowym zmiennikiem alby nie to jeszcze nie czasy. Może dostać szanse w presezonie i trenować z zadownikami ale NA bycie zawodnikiem, zmiennikiem w 1 składzie to trzeba grać
0
@fenix1983 tu nie potrzebny jest potencjał tylko zawodnik który stworzy Albie rywalizację o 1szy skład.
0
@Xxxbarca4ever Coś jak Fati który ominął Barce B A w pierwszym zespole wszyscy na niego czekają z utęsknieniem. Balde jest bardzo utalentowany i to widać. Szansę powinien dostać w takim presezonie. Jak nie to niech się ogrywa dalej w Barcy B.
0
@PatrykBarca szanse tak ale nie można oczekiwać że od razu będzie na stałe zmiennikiem alby
0
@Xxxbarca4ever Po Fatim też się tego nikt nie spodziewał. Firpo nie zawiesił wysoko poprzeczki. Pożyjemy zobaczymy. Ja trzymam kciuki. Tak czy siak zastępce trzeba mieć.