La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1131 Culés

27

To nie jest fart Realu, to jest po prostu posiadanie napastnika. Gdyby zamiast Benzyny Real miał Griezmanna to z jego skutecznością by pewnie do LE by się nie zakwalifikowali

0

@FCB24 Racja i w defensywie obrońce, który robi tyle błędów.

0

@FCB24 Nie żeby coś, ale Benzema to akurat skutecznością nie grzeszy.

0

@Jacu327 Griezmann też ;) No i jest różnica 9 goli na korzyść Benzemy.

3

@Jacu327 kilka lat temu bym się zgodził zdecydowanie z ta tezą, ale obecnie nie. Wiadomo, zdarzają się mecze gdzie nie trafi 100%, ale każdy takie mecze ma.

konto usunięte

0

@FCB24 Benzema to nie napastnik.Benzema to stan umysłu

0

@FCB24 A oglądasz każdy mecz Realu? Praktycznie nie ma spotkania, że Benz nie marnuje 3 okazji. Do tego ile razy jest takich sytuacji w meczu, że biega gdzieś po skrzydle zamiast być na środku, przez co Vinicius wchodzi w jego miejsce xd.

1

@Jacu327
W tym akurat nie zmarnował i 3 pkt uratował :)

0

@Jacu327 każdy nie, ale tak ligowych z 25/30 obejrzę co sezon. I nie marnuje tyle okazji, warto go oglądać obecnie a nie żyć stereotypem utworzonym kilka lat temu. Gość bije naszych francuskich gwiazdek o kilka klas.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?