- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1422 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
133
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1422 Culés
3
Wierni po porażce....a w zasadzie to remisie . To powiedzenie po wczorajszym meczu nabiera wreszcie sensu. Wreszcie można było być dumnym z tego jak gra ukochany klub ale również utwierdzić w przekonaniu że Kolonia francuzka w Barcelonie się skończyła. Langlet to już bez komentarza ten chłop głową nie dojeżdża na mecze. Griezmann biega ale sam chyba nie wie gdzie i jak on ma grać. Dembele hmmm. Głowa nie dogania nóg.. A umtiti cóż wprowadzenie firpo za mingueze wiele mówi o nim i o zaufaniu do Sama. Pomijając Francuzów jestem dumny z minguezy i firpo którego już dawno skreśliłem i chyba nie potrzebnie bo mbappe przy nich wyglądał jak amator, zgasili go do spółki jak peta. Ten dwumecz to kopalnia doświadczenia dla młodych, jeśli porażki uczą to po tym dwumeczu będziemy bardzo mądrzy. Koeman pokazał fajny pomysł na mecz może obrona powinna składać się z araujo, firpo i minguezy skoro z takim psg wyglądało to bardzo solidnie. Ogólnie postawa drużyny jest budująca i pozwala patrzeć w przyszłość z radością. Niewiele już trzeba żeby skompletować kadrę walczącą o puchary
2
@Xxxbarca4ever De Jong również pięknie Mbappe czyścił.
0
@Xxxbarca4ever no , tak solidnie to wygladalo ze Mingueza do zmiany poszedl xd nie ma to jak hype na wychowankow .
1
@ShawnC Zdajesz sobie sprawę, że zszedł ze względu na żółtą kartkę?
0
@ShawnC poszedł do zmiany bo miał żółta kartkę, zobac ile akcji przeprowadził tamtą stroną mbappe ja naliczyłem max 1