- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1195 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1195 Culés
3
Liczba bramek strzelonych przez Agüero w poszczególnych sezonach:
07/08 - 27 (Atletico)
08/09 - 21 (Atletico)
09/10 - 19 (Atletico)
10/11 - 27 (Atletico)
11/12 - 30 (City)
12/13 - 17 (City)
13/14 - 28 (City)
14/15 - 32 (City)
15/16 - 29 (City)
16/17 - 33 (City)
17/18 - 30 (City)
18/19 - 32 (City)
19/20 - 23 (City)
Przez 13 sezonów z rzędu zapewniał zadowalającą liczbę bramek. Tylko dwa sezony poniżej 20 goli, ale te 19 i 17 bramek w sezonie i tak nie jest tragedią. Na dodatek nie zrobiło na nim wrażenia przejście z ligi do ligi, bo na "dzień dobry" zapakował 30 goli. W obecnym sezonie ma 2 gole 11 meczach i marną liczbę minut. Jednak zdrowy Argentyńczyk to gwarant 20 kilku bramek. Myślę, że na normalnych, nie pasożytniczych warunkach jest to dobra opcja na 9. 33 lata w tym roku, ale zmiana otoczenia, czyli np, nowy rozdział w karierze, nowy zespół, trener, koledzy + Messi mogą na niego wpłynąć motywująco.
0
@Yosemite zdrowy właśnie, a nie wiemy jak będzie wyglądał po kontuzji. Jeśli go tu ściągnął to będzie strzał w kolano. Pensja mała nie będzie a pewności, ze się nie połamie i zagwarantuje wymagana liczbę bramek tez nie mamy
1
@KacperVEB Trzeba zobaczyć jak dalej będzie on wyglądał. Jak nic się nie zmieni, to wiadomo, że nie ma sensu. Jednak te wyniki pokazują, że dopiero w tym sezonie gorzej ze zdrowiem, może mu się uda jeszcze wrócić do gry na wysokim poziomie.
0
@Yosemite w city i tak nie bedxie grał w pierwszym składzie wiec wątpię, ze bedzie można go obejrzeć w tym sezonie, myśle, ze mało szans dostanie
0
@Yosemite A ja uważam to za nieśmieszny żart. Jego transfer będzie tylko po to aby Messiemu zapewnić dobrego amigosa i przekonać go do pozostania. Jako joker byłby dobry, ale już widzę jak gość z takim nazwiskiem godzi się na taką rolę.
Ile razy można popełniać ten sam błąd? Znowu kupujemy "gotowy" produkt, niby skrojony pod Barcę, na ostatnie lata Messiego, a dodatkowo jego amigo. Tyle, że w czerwcu kończy 33 lata i jest bardzo szklany.
0
@Yosemite z tym messim to bym jeszcze nie był pewien