La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1420 Culés

0

Iga Światek raczej punktualnie 4:30 powinna wystartować? :D

0

@Piorun Tak to pierwszy półfinał, choć teraz jeszcze sprawdziłem że panie debla grają ale to nie powinno być długich opóźnień :P

2

@adi7adi8 Oglądamy byczki

0

@Piorun Pani Tenisistka

1

@Encore Wcześniej jeszcze Dallas- Sixers i Nets :D

2

@takisobiektos Czekam na Dallas. Brooklyn jednak z Orlando to będzie raczej spacerek :D

1

@Encore Za 2 noce Dallas vs Brooklyn to bedzie meczycho :D

1

@takisobiektos Nets bez kd nadal?

0

@Encore Tak. Podobno na Allstar ma wrócić, ale Nets cały czas będą monitorwać sytuacje.

0

@Piorun Z tego co widzę teraz to mecz bardziej o 5:30 niż 4:30 :)

0

@adi7adi8 jest dylemat na która ustawić budzik ;D

0

@Piorun Flashscore trolluje i tak sie to kończy ale oficjalna strona podaje że nie przed 5:30 a canal+ że około 5:30 :D

0

@adi7adi8 czyli zanim wyjdą na kort, rozgrzeją się to na spokojnie 6:00 można budzik ustawić :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?