- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1516 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
GreenNinja55555
18
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Lanosss
13
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1516 Culés
32
Wczoraj byłem dumny że jestem kibicem Barcelony, w czasie meczu byłem bardzo spokojny jakoś czułem że to wygramy. No ale w 87 minucie tej wiary już niestety nie miałem. Taki mecz pokazuje że w sporcie wszystko jest możliwe i warto wierzyć do ostatniej minuty. Człowiek co raz starszy i mnóstwo takich meczów widział ale ciągle się uczy tego samego, cierpliwości. Teraz najważniejsze by ten triumf przekuć na następne mecze. Pamietam że po wielkim meczu z PSG przegraliśmy następny ważny mecz ligowy a w LM zniszczył nas Juventus.
5
@Janiama Ja od dawna też. Nareszcie zagrali to co się od nich oczekuje i zrobili piękny Comeback na trudnym terenie z solidnym zespołem. Może to nie był taki sam jak z PSG ale i tak cieszy :)
5
@Janiama ostatnie mecze tylko budują ten zespół i robią atmosferę. To widać. Tex mnie to cieszy, ze oni do końca grali, a nie spuścili głowy. Taki Alba, który słynie z tego ze psycha mu siada w takich meczach, to wczoraj przy 2:0 dla Granady nie załamał się
1
@Janiama ja po cichu liczyłem, a jak pierwsza wpadła to już byłem pewny że druga też będzie :-)
2
@Janiama Strasznie głupio wyszło z tym Juve. Po tym rewanżu z PSG byłem pewny że LM będzie nasza.
1
@Janiama Dlatego wcale się nie zdziwię, jak ostatecznie przegramy ten puchar.
Pisałem po wygranym 2-1 meczu z Athletic, że nie widzę wielkiego progresu, to się lament podniósł.
Trudno było trafić coś z gry, znowu wylew w obronie, plus sytuacje przeciwnika.
Przyszedł kolejny mecz (w pucharze) i znowu dwa wylewy w obronie i prawie przegrana, niewykorzystane sytuacje.