- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1380 Culés
Gorące dyskusje
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Peciak
26
@Bykunn ostatni raz jak prokuratorzy KO kogoś przesłuchiwali bez pełnomocnika, to świadek... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1380 Culés
0
Jakiego sportowca budowę ciała chcielibyście mieć? Mi podoba się Ngannou, Brock Lesnar (na początku był dla mnie obrzydliwa ale zmieniłem zdanie), Lebron James i Ziona Wiliamsona :)
2
@Kusco15 Adam Małysz
2
@Kusco15 Zdecydowanie Rafał Morawski
https://zapodaj.net/7a8a6e7ace158.jpg.html
1
@Kusco15 Goretzka, Lewandowski, Ronaldo. Super rzeźba, a przy okazji mógłbym nadal być wydolny :-)
0
@Quavosk Ja kiedyś chciałem mieć tak jak Lewandowski czy CR7 taką po prostu przyjemną sylwetkę. Teraz chciałbym być taką wielką bestią :)
2
@Kusco15 a ja nie lubie. Lubię pograć w nogę, pobiegać sobie a wielkie mięśnie by mi tylko przeszkadzały
1
@Kusco15 Adama Traore ;)
0
@Kusco15 Kamaru Usman
2
@Kusco15 Anthony Joshua wygląda bardzo dobrze, ale trzeba trzymać się mocno diety, żeby się tak wyciąć. Jestem osobą, która lubi dobrze zjeść ale staram się jednak nie przesadzać i bardzo rzadko jem fast foody. Więc Anthony Joshua, tylko trochę grubszy :D
1
@Kusco15 Kura workout chociaz niewiem czy kalistenika to sport.
0
@skubi99 A co Ci się podoba w nim? Bo to dobra sylwetka ale ja nie widzę nic zjawiskowego:)
0
@Nerazzurro Dla mnie Joshua nie bo ma przeciętną szerokość barków, chude kości i wystający brzuch co daje wrażenie takieeho typowego steryda :)
1
@Kusco15 Tylko i wyłącznie Busqetsa.
0
@lukaszbarca15 najpierw trzeba znać różnice między Street Workout'em A kalistenika bo kura jest mistrzem w tym pierwszym, teraz pokazuje więcej kalisteniki
0
@tmQbassive Kalistenike tez uprawia.
0
@lukaszbarca15 czyli nie rozumiesz jaka jest różnica, większość ludzi ma z tym problem także nie martw się
0
@tmQbassive Kalistenika to robienie pompek,przysiadow czy bieganie a o ile pamietam w cwiczeniach kury wystepuje to wszystko.
0
@lukaszbarca15 to dlaczego masz wątpliwości czy to sport skoro nawet szachy są
0
@tmQbassive Wedlug mnie to sport ale niewiem jak to inni postrzegaja.
1
@Kusco15 Nie jest jakiś przerośnięty, a ja też trenuję MMA więc połączenie, że ktoś ma fajną sylwetkę plus jest mega sprawny bardzo mi się podoba.