- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1255 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
gumaz
0
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1255 Culés
1
Po wczorajszym meczu, ktory bardzo przezylem, mam tylko jedna mysl w glowie - ZAORAC.
W pierwszej kolejnosci powinno sie zaorac wszystkich naszych weteranow, bez wyjatku. Albo zgadzaja sie na role rezerwowych i obnizenie kontraktu albo adios.
Messi zarabia tyle, ze moznaby za te pieniadze utrzymac dwoch graczy swiatowego formatu. Czy uwielbiam Messiego? Tak. Czy chcialbym zeby byl naszym liderem i poprowadzil mlodziez. Owszem. Jednak czy on sam ma w sobie tyle cierpliwosci i sily by to zrobic? Lekko powatpiewam.
Reszta z tych pseudoweteranow, ktorzy graja mniej odpowiedzialnie od naszych gowniarzy, powinna odejsc po lub w polowie sezonu.
Na prawde, wczoraj jak patrzylem na nastawienie Pedriego, De Jonga czy Araujo to widzialem przyszlosc w jasnych barwach. A wystarczy looknac na naszych weteranow a w szczegolnosci kapitana i mozna popasc w depresje.
A przeciez jeszcze jest super-bezmyslny Lenglet, urlopowicz Umtiti, bezbarwny Pjanic, bezjajeczny Roberto i nie posiadajacy odpowiedniego poziomu Braithwaite. Tu na prawde wiekszosc skladu jest do wywalenia.
Koeman, to jest dla mnie wciaz niewiadoma, choc przychylam. Sie do opinii, ze team robi postepy.
Jednak by rozpoczac orke na tym katalonskim polu z gnojem, trzeba by chyba miec jakiegos bezkompromisowego trenera z charyzma typu Pep, Mou albo Simeone. Oni by byli gwarantem ciezkiej pracy i koncetracji nad projektem. Dwoch ostatnich panow nie chcialbym za nic w swiecie ale jesli Barcelona odzyskalaby ogien, charakter i profrsjonalizm, to moglbym to przelknac.
25 lat kibicowania i takiego Burdelu nie widzialem.
0
@El dominatore messi zarabia dla klubu duzo wiecej niz bierze. Takze jego odejscie to duza strata marketingowa
0
@El dominatore
messi ostatnio widać że mu sięchce i walczy, może wczoraj jeszcze miał problemy mięsniowe i takto wyglądało
wg mnie są już właśnie solidne podstawy do budowy dobrego zespołu