- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1195 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
gumaz
0
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1195 Culés
0
czy wijnaldum na ten moment to byłoby zbawienie naszej gry i brakujące ogniwo?
wg mnie tak przy nim de jong i pedri mogliby jeszcze bardziej się rozwinąć bo czuli by się bezpieczniej
0
@lucca87 Brakujące ogniwo? Jeżeli trener miałby na niego pomysł to owszem. Zbawienie? Absolutnie nie
1
@lucca87 Brakujace ogniwo? Tak mozna mowic o zespole, ktoremu brakuje detali do osiagniecia szvzytow a nie o teamie w ktorym pol skladu to nieporozumienie.
0
@El dominatore
nie przesadzajmy
ter stegen, dest, pique, araujo, pedri, de jong, fati, griezmann, dembele, messi to chyba dobre podstawy do stworzenia ciekawego zespołu?
0
@lucca87 Nooo Pique. Taki skoncetrowany i coraz mlodszy.
A teraz popatrz na sklad i zobacz ilu graczy sie trzeba pozbyc.
0
@El dominatore
ter stegen
dest(s.roberto) - pique (garcia), araujo (lenglet) - alba (balde)
wijnaldum (busi)
de jong (pijanic)- pedri (puig)
messi (trincao) - depay/griezmann- fati/dembele)
no powiedz mi że jest to słaby skład?
dodałem 3 zawodników co mogą przyjsc laetm za darmo- garica, depay, wijnaldum
wiec chyba aż tak bardzo skałdu nie trzeba odmieniać
ja bym tylko pijanic wymienił na kogoś innego, ale uwazam ze taki skład bedzie ciekawy i wreszcie konkurencyjny
mamy 3 kluczowych piłkarzy kontuzjowanych + 3 dopiero przyjdzie (prawdopodobnie)
czy całej reszty można się pozbyć? są szanse
dla mnie wąłśnei najbardziej obecnie brakuje takiego wijnaldum, zwłaszcza jak gramy z chamsko grającymi zespołami jak Baskowie
wtedy potrzeba wiecej fizycznosci w pomocy