- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1584 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1584 Culés
6
Zapraszam na kolejne wydanie cyklu ciekawostek lotniczo - geograficznych!
@MesQueUnClub96 @Odcinkowy @Hosh @pele1282 @Guffi @kuba1794 @stradomek @kuff @Szymix654 @arasz1819
link do ostatnich:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9507001#comment-9507001
#719
Emirates: Cała flota poleci jeszcze w tym roku. Warunkiem są szczepienia.
Tim Clark, prezes dubajskiego przewoźnika, po raz kolejny podkreślił jak ważne dla odbudowy branży lotniczej są szczepienia przeciwko COVID-19. Przy dobrych okolicznościach, w tym roku do latania wrócić mogą wszystkie obecnie uziemione samoloty Emirates. Emirates spodziewa się, że jego cała flota wróci do użytku do końca tego roku. Stanie się tak jedynie dzięki wprowadzeniu powszechnych szczepień na koronawirusa, co odnowi zaufanie do podróży lotniczych – mówi dla Reutersa prezes przewoźnika.
https://www.pasazer.com/img/images/normal/116airbus380-emirates.jpg
#720
Tak zmienił się Port lotniczy Atlanta - Hartsfield-Jackson. W 1920 roku w pustych terenów powstało jedno z największych lotnisk pasażerskich na świecie.
https://iv.pl/images/76c43943ff5001d5ec5aa7b62f6e8e18.jpg
#93
Ostatni bastion padł. K2 zdobyte zimą .
K2 pokonane. Tym samym nie ma już ośmiotysięczników niezdobytych zimą. W sobotę grupa Szerpów dotarła na szczyt K2, drugiego najwyższego szczytu na Ziemi. Nepalczycy przeszli w ten sposób do historii, dokonując tego, co nie udało się nikomu wcześniej.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/8c/K2%2C_Mount_Godwin_Austen%2C_Chogori%2C_Savage_Mountain.jpg