- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1989 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
57 odpowiedzi
Arkon
5
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Lanosss
16
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1989 Culés
2
Coś o korporacjach i lewackiej rewolucji :
https://cai24.pl/biznes/opinie/8993/wielki-biznes-i-lewacka-rewolta/
2
@RosjaninBut
Coś czyli co?
Bo nic tam "szokującego" nie znalazłem, poza typowymi prawackimi bajaniami.
0
@klemens100 No to jest opinia autora na ten temat. Nic ciekawego nie ma w tym tekście
0
@klemens100 To jest zabawne, że uniwersytety są postrzegane jako "lewackie" przez niektórych. To tylko pokazuje, że poglądy lewicowe dużo częściej idą w parze z nauką od prawicowych
1
@viscajasiek tylko, że "lewackie", to są uniwersytety, a nie politechniki xD
Chodzi mi o to, że lewicowe doktryny są głównie na uczelniach humanistycznych. Te techniczne uczelnie są zdecydowanie bardziej neutralne światopoglądowo.
Nie zapominajmy jeszcze o jednej kwestii. To, że ktoś jest profesorem, nie oznacza, że zawsze ma rację ;) Pomylić się w danej kwestii może nawet cały sztab ;) Oczywiście prawdopodobieństwo jest mniejsze ;)
0
@klemens100 A co niby miało by być ciekawego ?
Artykuł wstawiłem, niech sobie ludzie poczytają, tak zwyczajnie żeby dowiedzieć się z czym to się je.
0
@michal26 Politechniki również tutaj się kwalifikują, bo posługują się tymi samymi metodami w badaniach, publikacjach co uniwersytety. To, że niektórym wydaje się że politechniki są neutralne wynika z tematyki badań. Ale na politechnikach również znajdziesz masę publikacji negowanych głównie przez prawicę na temat globalnego ocieplenia, ewolucji itd.
1
@viscajasiek Nie ma w tym nic dziwnego, intelektualista z uniwersytetu najczęściej ma bliżej do opcji politycznej, która do niego jest bardziej podobna. Zresztą podobnie jak większość ludzi.
Tyle że "intelektualista" nie koniecznie oznacza cokolwiek lepszego czy bardziej właściwego.