- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1447 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Eklerek
4
Vinicius powinien być na czele z Messim, okradli przyjemnego Brazolahttps://x.com/i/status/20699369... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1447 Culés
1
Niesamowite jaką AC Valhalla jest ogromną grą. Mam już 70h, a jestem dopiero w połowie fabuły. Trwa to tyle bo w każdym regionie zbieram całe bogactwo, artefakty i odkrywam wszystkie tajemnice. Fajnie wymyślili z tymi tajemnicami. Są to takie małe zadania poboczne, trochę jak zdarzenia losowe w grach Rokstara, lecz jeszcze bardziej rozbudowane. Ogólnie wcale mi się gra nie znudziła i wciąż chce więcej, a przy tak ogromnej grze jest to dobry znak. Fajnie napisano postać Eivora. Da się go polubić, nie jest taki nijaki jak Aleksios z Odyseji. Pewnie jak skończę to napisze recenzje tej gierki, ale na tą chwile, jak ktoś lubi tego typu gry, to opłaca się ją zakupić, bo jest tak długa i ciekawa ze warto wydac te 160 zł czy tam ile teraz kosztuje. Nie jest to arcydzieło jak RDR 2 czy Wiedźmin 3, ale myśle ze zdecydowanie warta uwagi gierka. Dobrze ze jest taka długa, bo bym pewnie już Cyberpunka kupił i się denerwował że mi sie konsola crashuje xd a tak to poczekam grzecznie na ps5 i kupię jak wyjdzie na tą konsole.
0
@Janas11224 Powiedz mi jak ktoś tak jak ja nigdy nie interesował się Asasynami i ogólnie nie grał w te gry to warto w tą gre grać? Są jakieś nawiązania do wcześniejszych gier?
0
@don'T.R.I.P.e nie ma, kupuj gra dobra.
1
@Janas11224 Ja skończyłem Valhalle po 60h w sumie, bo Cyberpunk był za rogiem, ale potwierdzam, że gra jest ogromna i o wiele lepsza niż dwie poprzednie części.
I od razu Ci powiem, że Cyberpunk jest jeszcze większy. Mam 40h, a skończyłem sam prolog i jedną misję drugiego aktu. Masa aktywności i zadań pobocznych, o wiele więcej niż w Valhalli i wg mnie mają one większy sens, wiele z nich ma własną historię.
1
@don'T.R.I.P.e bardzo mało, wogle to już bez sensu się nazywa Assassinem, bo nawiązanie do zakonu jest znikome. Kupuj bo to poprostu ogromna piaskownica z otwartym światem.
@PawkoFCB wiem i bardzo się cieszę, Redzi umieją pisać fajne historie. Dlatego tez nie chce grać na ps4, bo ta gra będzie arcydziełem