- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1371 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1371 Culés
8
Nagrałem ostatnio krótki filmik z gry. Ustawienia nie są najwyższe, głównie wysokie, 2 opcje najwyższe z Ray Tracingiem, DLSS i 2 opcje związane z cieniami na średnich. Wygląda to IMO świetnie. Napakowanie detali jest przeogromne co mi się osobiście bardzo podoba.
https://streamable.com/wnvwfv
@Jakchcesz @YoNoEntiendoNada @tadzik447 @Janas11224 @MesQueUnClub_87 @don'T.R.I.P.e @Striker @Pawc10 @Shroud
0
@macio_944 Jak wrócę to wbijam do Ciebie na nockę z Cyberpunkiem :D
2
@TheNekro94 A zapraszam bardzo serdecznie! Do tego czasu może będzie jeszcze bardziej połatany :D Chociaż ja różnych błędów, czy bugów doświadczam mało, a gra jeszcze nigdy mi się nie wywaliła do pulpitu.
2
@macio_944 No to gitarka, po nowym roku się zamelduje :D
0
@macio_944 nie kumam RT, dla mnie taki se bajer bo o, wiele nie zmienia a spadki FPS to jakies 30-40%.
1
@Ghotti Oj wiele zmienia, szczególnie właśnie w Cyberpunku. Pooglądaj sobie jakieś porównania, szczególnie w nocy.
0
@macio_944 DLSS na jakiej wartości? Bo dla mnie inna niż jakość obrazu lub ewentualnie balans to mydło xD Ale chyba coś pokombinuje na mojej 2060 żeby było chociaż te 50 fps z RT :D
2
@Ghotti RT to bardzo przyszłościowy "bajer", w ciągu kilku/kilkunastu lat, sprzęt będzie na takim poziomie że RT nie będzie problemem, a odejmie dużo czasu pracy przy tworzeniu gier.
0
@PawkoFCB Zbalansowane chyba i wygląda IMO bardzo spoko :)
0
@Jakchcesz pieśń przyszłości teraz to zabija wydajność :)