- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1491 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Arden
7
Ale to jest świnia.https://x.com/i/status/2071240209253994929
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1491 Culés
6
Są fani #F1 ? gotowi do wyścigu? jaki obstawiacie? Ja myślę, że Max dzisiaj wygra
0
@against_modern_football Max ma różne starty, ale na pierwszych zakrętach na tym torze ciężko o wyprzedzenie, jednak Hamilton z 3 po czystej stronie toru też może ruszyć, ciekawie będzie
0
@Damian11 Ostatnio generalnie jakoś tak RedBull na starcie dużo tracił jakby nie mieli mocy, aby nie było tylko jak ostatni Bahrajn że dzwon na pierwszych zakrętach.
0
@against_modern_football ja trochę przekornie postawiłbym na Bottasa. Mercedes potrzebuje, zwycięstwa Fina, aby nie można tak łatwo podważać jego pozycji.
0
@against_modern_football bardzo bym chciał by tak było, ale jednak klasycznie - obstawiam Hamilton Max Bottas jak nie dojdzie do jakichś dziwnych sytuacji
0
@Pressinho Bottas jest tak bezpłciowy, że aż szkoda że jest w F1, ale to idealny partner dla Hamiltona. Jakby brać pod uwagę całokształt i jego ostatnie zezłomowanie przez Russela to powinni go podmienić
0
@against_modern_football Versappen ma szanse i mu kibicuje.
Myślę jednak, że Mercedesy dogonią go. No, ale zobaczymy.
Liczę, że Perez będzie w "8" dzisiaj
0
@against_modern_football Tak, ale Russell mógłby być zbyt dużym zagrożeniem dla Hamiltona. Gdyby otrzymał Mercedesa dopasowanego pod siebie, mógłby powalczyć nawet o tytuł. W przyszłym sezonie Lewis bije rekord Schumachera i zapewne kończy karierę. Myślę że zastąpią Brytyjczyka Brytyjczykiem, natomiast Valterri zostanie. A to kto będzie mistrzem w sezonie 2022 to kwestia całkowicie otwarta.