La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1972 Culés

0

Ależ jakość kolekcjonerki od Redów zrobiła mi dzień. :)

0

@koksik2700 Szkoda, że jakość samej gry pozostawia wiele do życzenia..

2

@4drian0 O tym przekonam się dopiero jutro. Wiedźmin 3 też był długo łatany, a potem wiemy jak to się skończyło. Tu pewnie będzie podobnie, ale ludzie lubią narzekać.

1

@koksik2700 Nie stary, jest tragicznie. Już nie pamiętam ile razy wy*ebało mnie z gry, npc nie chciał ze mną gadać, musiałem powtarzać misję, bo ktoś zapadł się pod ziemię, nieśmiertelni wrogowie itd.. Nigdy w życiu nie widziałem tak zabugowanej gry, Wiesiek przy tym to pikuś. Mogłem sobie odpuścić kupowanie na premierę..

1

@4drian0 Ta a w Wieśku było narzekanie że Płotka się na przeszkodach zacina przy przywoływaniu :D

2

@4drian0 Jutro ocenie. Ja pamiętam jak mówili tak o Wieśku własnie, a ja zagralem i w sumie to nie pamiętam, żebym miał jakiekolwiek błędy. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?