La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2220 Culés

konto usunięte

0

Bardzo podobał mi się mój kolega wieloletni kibic Realu stwierdził że boi się włączać ten ich dzisiejszy już mecz z Sevilla bo może być znowu kompro...

1

@Mixtape Jak przegraja to nie będzie kompromitacja. Mecze z Sevilla zawsze są ciężkie. Do tego w Realu kontuzje. Zwycięstwo Sevilli lub max remis.

4

@Encore Jeżeli Real będzie zmotywowany to wygra z palcem w d*pie, wystarczy spojrzeć na ostatni mecz z Interem, gdzie mimo kontuzji dojechali ich jak dzieci. Największą bolączką Realu nie są kontuzje, a problemy z motywacją, bo kiedy muszą wygrać to oni to po prostu robią ;p

0

@4drian0 ostatnimecz w LM też musieli;)

0

@Encore kwestia jak to przegrają

1

@Mixtape Nie no wygra Real ;)

2

@Borneo no właśnie nie musieli, poza tym to był "tylko" Szachtar.

0

@El Madridista. Zobaczymy co dziś pokażą nie ma Ramosa, jeśli wygrają to będzie dla nich dużo.

0

@El Madridista. Patrząc na to że Real ma 700 mln kosztów a ma 600 mln to musi zapełnić lukę tych 100mln to wygrana każdego meczu w LM jest musem.Tak samo jak Barca.Oczywiście szanse Real ma ale jest w trudnym położeniu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?